Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DCP-J132W - Nie drukuje na czarno brother

14 Sie 2014 19:17 3615 7
  • Poziom 2  
    Witam mam taki problem jak nikt inny bo tego nie znalazłem ,Posiadam Wyżej wymienioną drukarkę drukuje dobrze z internetu i z dysku żaden problem , problem tkwi w tym że posiadam program firmowy i drukarka drukuje na biało ,program nie ma żadnych opcji by cokolwiek sprawdzić odnośnie drukowania ,a bardzo jest mi potrzebny i nie mam pojęcia co jest grane ,jeżeli ktoś coś jest wstanie pomóc będę wdzięczny .
    Pozdrawiam
  • Moderator
    W tym Twoim, tajemniczym programie, nie ma opcji "drukuj na domyślnej drukarce Windows"?
  • Poziom 2  
    to program zrobiony przez firme tam nie ma możliwości czegokolwiek zmieniać ale jeszcze sprawdzę temat co pisałeś o ustawieniach domyślnych może w tym tkwi problem
  • Moderator
    arospl napisał:
    to program zrobiony przez firme
    U autorów żądaj dostępności do drukarki.
  • Poziom 2  
    spróbuje tak dziś gadałem z gościem od tego i mówił że kolor pulpitu jest inny i to nie jego problem ,, jak może kolor pulpitu mieć znaczenie
  • Moderator
    arospl napisał:
    tak dziś gadałem z gościem od tego i mówił że kolor pulpitu jest inny i to nie jego problem
    Pieprzysz albo Ty albo on. Jeżeli program był płatny, to autor programu MUSI dać dostęp do drukowania.
  • Poziom 10  
    Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze. Autor programu MUSI udostępnić Ci dostęp do drukarki, tak abyś w przyszłości mógł coś pozmieniać. Chociażby jakość wydruku.
  • Poziom 2  
    Wszystko się wyjaśniło zła była kompozycja pulpitu ,dziwne trochę ale prawdziwe .można zamknąć