Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kasowanie serwisu w HILTI TE76-ATC???

mirkust 26 Apr 2005 09:38 15109 11
    mirkust
    Level 12  
    Świeci sie kontrolka i nie działa. Jak mi sie wydaje chodzi o przegląd. Olej zmieniony. Czy da się to jakoś uruchomić , oczywiście nie korzystając z autoryzowanego serwisu?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    numix4
    Level 2  
    Witam
    mam podobny problem. Po wymianie szczotek miga kontrolka serwisowa. Brak funkcji kucia i wiercenia z udarem, pomimo ze silnik pracuje. Czy ktoś wie jak to skasować w warunkach domowych. za pomoc serdeczne dzięki
    domino_16
    Level 17  
    do tej pory nikt nic nie napisał jak się pozbyć tej awarii. Silnik pracuje nie wierci, nie kuje... ja to robie tak... włączam do gniazdka jak złapie to mimo że kontrolka świeci maszyna pracuje normalnie... nieraz jednak nie złapie (szczególnie jak szybko jest potrzebna) co robie... Albo włączam i wyłączam z gniazdka aż sprzęgło mocniej zaskoczy albo uderzam wiertłem (lub przecinakiem) tak całą maszyną w dół - 100% zaskoczenie sprzęgła:) i młot funguje:) wydaje mi się że jak jest dobry prąd w gniazdku to maszyna bezproblemowo rusza mimo inspekcji:) gorzej jak sa spadki na przedłużaczach czy na sieci... Napisz czy którykolwiek sposób przyniósł rezultat:)
    teluelwuo
    Level 2  
    Witam
    Bardzo interesuje mnie jak się pozbyć święcącej się diody w tym typie elektroniki :
    Jeżeli jest ktoś taki i ma chęć podzielić się tą informacją to proszę na maila telelwuo(malpa)wp.pl :|lub na form dla innych
    numix4
    Level 2  
    ... Albo włączam i wyłączam z gniazdka aż sprzęgło mocniej zaskoczy albo uderzam wiertłem (lub przecinakiem) tak całą maszyną w dół - 100% zaskoczenie sprzęgła:) i młot funguje:) wydaje mi się że jak jest dobry prąd w gniazdku to maszyna bezproblemowo rusza mimo inspekcji:) gorzej jak sa spadki na przedłużaczach czy na sieci...

Przepraszam ze dopiero teraz odpisuje ale nie miałem dostępu do sieci.
    Żaden z tych sposobów nie pomaga. Pewnie przyjdzie mi wesprzec finansowo serwis Hilti :cry:
    darkart
    Level 10  
    elektronika odłącza sprzęgło elektromagnetyczne , poto to jest w tym modelu by hilti zarobiło dodatkowe profity w postaci gotówki jednak polak potrafi :) , poszukac na necie za 150 zł jak sądzę można to skasować ,warto bo to dobry młot .

Proszę poprawić treść postu - liczne błędy ortograficzne - zgodnie z regulaminem pkt. 15. Zmienić treść możesz za pomocą przycisku "zmień " po prawej stronie postu.[dzimi]
    numix4
    Level 2  
    darkart,
    jeśli znasz jakieś linki to prześlij będę bardzo wdzięczny. Za te 150 zł ktoś kasuje czy udziela informacji jak to zrobić.
    SP6QKX
    Level 12  
    Witam
    z tego co mi wadomo by skasować Inspekcje oraz odczytać historje pracy można to zrobic za pomoca specjalnego interfejsu i programu "HILTI ODA Software"
    ale chyba nikt poza serwisem Hilti tego nie posiada .
    Da się też skasować inną metodą choć nie jest to łatwe .
    Pozdrawiam ..
    binkom
    Level 14  
    Witam
    Czy Kolega może podzielić się tą metodą
    Pozdrawiam
    jasiekx
    Level 11  
    Witam miałem ten sam problem z HILTI TE 76 ATC świeciła się kontrolka pare dni aż się wyłączył wysłałem młot do serwisu hilti a tam dali wycenę na 1300 zł odebrałem go i znalazłem firmę w Gliwicach GREG-POL zrobili mi młot sam reset elektroniki kosztował mnie 150 zł +150 zł przegląd tj wymiana oringów oleju polecam !!! ich strona www.gregpol.biz.pl młot chodzi po przeglądzie 4 miesiące bez zarzutów