Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel comodore 2,8 schemat podłączenia komputera - szukam.

14 Sie 2014 22:58 735 3
  • Poziom 9  
    Witam
    Szukam wszelkich informacji o comodore trafiła mi się przekładka z gaźnika na wielopunktowy . Niestety jest to mój pierwszy kontakt z tym autem wiec proszę o wszelkie możliwe informacje ,problem jest o tyle bardziej skomplikowany ze w aucie w tak zwanym miedzy czasie zamontowany był zamontowany silnik od volvo 2,3 turbo !!!
    Okablowanie to prawdziwa masakra jak narazię udało mi się podłączyć alternator, rozrusznik ,cewkę i aparat zapłonowy , więc iskra jako taka juz jest . Problem jest jeszcze z całą instalacją do komputera , wtryskami i pompką paliwa .

Za pomoc z góry dziekuję i pozdrawiam
  • Poziom 39  
    A z czego masz niby silnik? Jaki rocznik? Na pewno 2,8? Typ układu wtryskowego?
  • Poziom 9  
    silnik jest z comodore dokładnie z którego roku nie wiem na pewno 2,8 przynajmniej tak jest na bloku , wtryskowy system Bosch nr 0280001022 i jeszcze taki 9292699
    pozdrawiam
  • Poziom 39  
    Widzisz, w/g moich info. nie było commodore na wtrysku, o ile pojemność którą podałeś występowała, to układ zasilania nie. Podałeś numery ster. które dzisiaj nic nie mówią, musisz sprawdzić czy masz Lh-jetronic lub Lu... I tak oba systemy są z senatora.