Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thomson 40FZ5533 czy PHILIPS 40PFH4509

Hakasz 16 Aug 2014 08:44 4245 20
    Hakasz
    Level 2  
    Proszę znawców o poradę w zakupie telewizora - kompletnie się na tym nie znam.
    Interesuje mnie 40", energooszczędny, w przystępnej dla mnie cenie (do 1.500 zł), w miarę dobry obraz i dźwięk oraz trochę dodatkowych bajerów.
    Chcę dokonać dobrego wyboru, te modele spełniają moje potrzeby.

Który telewizor lepszy: Thomson 40FZ5533 czy PHILIPS 40PFH4509

Parametry mają podobne, wizualnie podoba mi się bardziej Thomson.
    A może jakiś tv innej marki ?
    User removed account
    Level 1  
    Hakasz
    Level 2  
    Dziękuję bardzo za odpowiedź :D
    Philips 40PFH4509 :idea:
    sajmonus07
    Level 10  
    jak dla mnie zdecydowanie Thomson, smart TV całkiem użyteczne, wbudowane wifi, no i kwintesencja, działające miracast(widi)-świetny bajer, polecam
    User removed account
    Level 1  
    sajmonus07
    Level 10  
    nie tyle nawet co widziałem co mam go 3 miesiące u siebie w domu. miracast działa świetnie z telefonem zte v967s,
    User removed account
    Level 1  
    showtime2
    Level 9  
    cześć. Próbuje w thomsonie przez miracast połączyć z z3 compact. Połączyło się. Niestety jest czarny ekran.. Nic się nie.odtwarza. Jak na to zaradzić?

Dodano po 1 [minuty]:

@sajmonus07
    Post#8 06
    cześć. Próbuje w thomsonie przez miracast połączyć z z3 compact. Połączyło się. Niestety jest czarny ekran.. Nic się nie.odtwarza. Jak na to zaradzić?
    User removed account
    Level 1  
    showtime2
    Level 9  
    sony xperia z3 compact. Podłączyć podłączyłem, ale kompletnie nie wyświetla ekranu, żadne funkcje nie działają. Czarny ekran.
    showtime2
    Level 9  
    Więc jak ? podłącza się, ale ani muzyka, ani zdjecia sie nie wyświetlają przez miracast. Jak to zrobić?
    User removed account
    Level 1  
    showtime2
    Level 9  
    Zarówno w thomsonie jak i z3 compact sony mam miracast, połączy się telefon z telewizorem, ale czarny ekran.. nic nie da się odtwarzać/anie wyświetlać pulpitu telefonu.
    Mariano11
    Level 28  
    Trzeba było kupić Philipsa, nie miałbyś takich problemów :).
    showtime2
    Level 9  
    Za 1200 philipsa bym nie kupił, a thomsona tak. wifi lan działa, ipla dziala... miracast to dodatek, chcialbym aby dzialal
    Kazimierz Szarnowicz
    Level 26  
    Hakasz wrote:
    Proszę znawców o poradę w zakupie telewizora - kompletnie się na tym nie znam.
    Interesuje mnie 40", energooszczędny, w przystępnej dla mnie cenie (do 1.500 zł), w miarę dobry obraz i dźwięk oraz trochę dodatkowych bajerów.
    Chcę dokonać dobrego wyboru, te modele spełniają moje potrzeby.

Który telewizor lepszy: Thomson 40FZ5533 czy PHILIPS 40PFH4509

Parametry mają podobne, wizualnie podoba mi się bardziej Thomson.
    A może jakiś tv innej marki ?

Wybrałeś już TV ?
    Nie podałeś żadnych szczegółów do jakich warunków TV, ale w takiej kwocie jednym z najlepszych wyborów będzie Panasonic AS500. Rzuć okiem na fachowy test http://hdtvpolska.com/topic/34624-test-panaso...500-as500-va-tani-idealny-do-filmow/?p=350317
    User removed account
    Level 1  
    showtime2
    Level 9  
    Tak jak mówię,podłącza się ale jest czarny ekran,napisany jest jaki port.. nic sie nie da wyświetlić ani odtworzyć przez miracast
    User removed account
    Level 1  
    Mario37
    Level 20  
    Niestety te telewizory się tak zawieszają.