Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kosiarka briggs&stratton 6 KM

wiorn 16 Aug 2014 12:03 1848 5
    wiorn
    Level 2  
    Mam problem z kosiarką briggs&stratton gdy wyłączam kosiarkę to pod koniec kręcenia się noży coś głośno piszczy nie wiem co to jest można używać kosiarki gdy takie coś się robi nie wiem mi się wydaje że może łożysko poszło ale nie wiem pomóżcie proszę :)
    Sniezynka
    Level 32  
    Witam,
    Podaj co to za model kosiarki czy jest z napędem czy bez.
    Co do zużycia łożysk to można to sprawdzić poprzez pomiar luzu poprzecznego osi napędowej noża prościej to przy wyłączonej kosiarce sprawdzić czy nóż nie ma luzów poosowych i prostopadłych. Jak również duże wibracje podczas pracy mogą świadczyć o złym mocowaniu noża lub zużyciu.
    mariann
    Level 37  
    Witam
    wiorn wrote:
    gdy wyłączam kosiarkę to pod koniec kręcenia się noży coś głośno piszczy

Sprawdzałeś hamulec w jakim jest stanie?
    Pozdrawiam
    wiorn
    Level 2  
    briggs&stratton 675 (z napędem) zakupiłem ją w połowie czerwca tego roku więc luzów nie ma w nożu. Wibracje podczas pracy? Dało by się je zauważyć że jakoś inaczej pracuje czy coś w tym stylu?
    Sniezynka
    Level 32  
    Więc pisk może wydobywać się z luźnego paska napędu, mogło coś się dostać pod osłonę. Wibracje są zawsze wyczuwalne np. wtedy gdy mamay zgięty nóż tnący.
    wiorn
    Level 2  
    Wielkie dzięki najlepiej zgłoszę to do serwisu bo jest na gwarancji to naprawią to czy coś. Dziękuję i pozdrawiam ;)