Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

astra g 1998 2.0 benzyna - świeci się kontrolka hamulca roboczego

16 Sie 2014 16:27 2064 3
  • Poziom 7  
    Witam mam problem w mojej astrze zaświeciła się dzisiaj kontrolka czerwony wykrzyknik hamulec roboczy mam go normalnie spuszczony na dole, płyn hamulcowy mam troszkę więcej niż minimum możliwe że kończą mi się z tyłu klocki i mi pokazuje problem ?? z przodu miałem dopiero robione tarcze i klocki więc ty.

Dodano po 1 [minuty]:

Witam mam problem w mojej astrze zaświeciła się dzisiaj kontrolka czerwony wykrzyknik hamulec roboczy mam go normalnie spuszczony na dole, płyn hamulcowy mam troszkę więcej niż minimum możliwe że kończą mi się z tyłu klocki i mi pokazuje problem ?? z przodu miałem dopiero robione tarcze i klocki więc tył.
  • Poziom 25  
    Witaj, skoro siwieć na czerwono to sprawdź pływak w zbiorniczku z płynem hamulcowym. Klocki świecą na żółty kolor.
  • Moderator Samochody
    adawen3237 napisał:
    możliwe że kończą mi się z tyłu klocki i mi pokazuje problem ?

Nie spotkałem się jeszcze żeby w tym aucie z tyłu czujniki zużycia klocków były, a z przodu są jednorazowe i dokupuje się je osobno.
  • Poziom 7  
    to mam wsadzić coś do zbiorniczka i poruszać w płynie ?? sprawdzałem teraz płyn w zbiorniczku i mam na równo z minimum może muszę dolać płyn ??? doleje płynu jutro jak nic nie pomorze to podepnę go pod komputer .

Dodano po 1 [sekundy]:

to mam wsadzić coś do zbiorniczka i poruszać w płynie ?? sprawdzałem teraz płyn w zbiorniczku i mam na równo z minimum może muszę dolać płyn ??? doleje płynu jutro jak nic nie pomorze to podepnę go pod komputer .