Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Galaxy Ace 3 - blokada sieci komorkowej

drowka1 16 Sie 2014 22:51 891 6
  • #1 16 Sie 2014 22:51
    drowka1
    Poziom 2  

Witam serdecznie, od niedawna jestem posiadaczka Samsunga Galaxy Ace 3. Dzisiaj podczas sprawdzania gry/ aplikacji Hay Day telefon sie zawiesił. Po ponownym uruchomieniu zniknął mi zarówno dostep do internetu jak i ogólnie połączenie z siecią komórkową. Dodam , że obecnie korzystam z sieci komórkowej angielskiej Three, telefon nie posiada simlocka, karta przełozona do innego telefonu działa bez problemu jest także dostęp do internetu. Co oznacza, że jakoś zablokowałam sieć w telefonie. Bardzo proszę o pomoc.

0 6
  • #2 16 Sie 2014 22:52
    sPeRaCz.PL
    Poziom 42  

Na początek HardReset (usuwa wszelkie dane).

0
  • #3 16 Sie 2014 22:54
    drowka1
    Poziom 2  

Zapomniałam dodać , że jeżeli chodzi o elektronikę to jestem kompletnie "zielona". Dla mnie pojecię hardreset jest nie bardzo do ogarniecia i nie wiem nawet jak mam to zrobic.

0
  • #5 16 Sie 2014 23:35
    drowka1
    Poziom 2  

zrobiłam tak jak jest napisane w instrukcji :) zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dodano po 5 [minuty]:

nie zadziałało :(

Dodano po 8 [minuty]:

Poza tym, ze wszelkie dane poszły sie bujać, nadal mam informację, że mogę wykonać tylko połaczenia alarmowe. karte telefon "widzi" bo karty nie woła, ale nic poza tym :(

0
  • #6 16 Sie 2014 23:40
    staś pytalski
    Poziom 29  

Co to oznacza, gdy piszesz, że dane poszły się bujać? Skończył się się pakiet internetowy? Korzystasz z telefonu na kartę czy na abonament w sieci 3? Czy jesteś w zasięgu sieci 3?

0
  • #7 17 Sie 2014 17:26
    drowka1
    Poziom 2  

to, ze dane poszły sie bujac oznacza usuniecie wszystkich sciagnietych aplikacji. telefon jest na karte i jak juz pisałam karta bez problemu działa na drugim telefonie co oznacza ze to w moim aparacie doszło do jakiegos bledu usterki. znalazłam tu podobny temat , wlasciwie identyczne zajscie. telefon działał i nagle przestaje widziec operatora przez co nie mozna korzystac z zadnych usług, takich jak internet ani polaczenia. zrobiłam hard reset , wszystko poszło sprawnie, jednak operatora nadal brak.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo