Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Listwa przypodłogowa a gniazda

AnnaWiki 17 Sie 2014 20:34 39636 4
  • #1 17 Sie 2014 20:34
    AnnaWiki
    Poziom 7  

Mam problem, nie wiem czy do rozwiązania. Jestem w trakcie remontu. Zakładam nowe listwy przypodłogowe, z możliwością ukrycia kabli. Konkretnie tego rodzaju jak widoczne pod linkiem http://podlogi24.net/pdecor-h12cm-snieznobiaa...-listwa-przypodlogowa-z-mdf-122-o_l_2108.html I teraz problem. Czy istnieje możliwość zakupu takich gniazd, które bym była wstanie zamontować w listwy, np tak, aby gniazdo pozwalające na podłączenie routera do sieci (internetu a nie 230V) było "wycięte" w górnej części listwy - "znajdowało się w niej", tak aby wystarczyło wpiąć w nie tylko wtyczkę. Analogicznie gniazda antenowe czy do kolumn kina domowego (kable oczywiście idą pod listwą)

0 4
  • #5 19 Sie 2014 11:25
    AnnaWiki
    Poziom 7  

Podtynkowe pasują, bo listwa jest na tyle szeroka, że mogę w niej je umieścić (za wyjątkiem zespolonego do systemu audio- kolumn, to jest za duże). Na to, to sama wpadłam, jednak nie o to mi chodzi. Ja chciałabym aby gniazda (zakładając, że patrzę na listwę z przodu), nie były na zasadzie jak napisaliście podtynkowych widocznych z przodu listwy, tylko aby one były umiejscowione, że tak napiszę, przy tej perspektywie z góry listwy. Tu mam problem, by coś znaleźć..

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo