Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Integra - zazbrojenie strefy bez czasu na wyjście i sygnalizacji

mitny 18 Sie 2014 09:09 855 3
  • #1 18 Sie 2014 09:09
    mitny
    Poziom 13  

Witam,
    Programuję kilka dodatkowych opcji w centrali kuzyna i nie potrafię sobie poradzić z natychmiastowym zazbrojeniem strefy tak by nie było żadnej sygnalizacji dźwiękowej czasu na wyjście itp.
    Sytuacja wygląda tak, że są tam 4 strefy w tym parter i piętro. Na parterze i na piętrze są manipulatory INT-TSI-SSW. Kuzyn chciałby aby na piętrze mógł mieć ikonę dla każdej strefy która by prezentowała stan zazbrojenia strefy oraz umożliwiała jej zazbrojenie i rozbrojenie. Udało mi się to zrealizować ale nie potrafię się pozbyć sygnalizacji dźwiękowej czasu na wyjście - kuzyn nie chce sygnalizacji dźwiękowej gdy wieczorem na piętrze uzbraja pozostałe strefy ale jednocześnie chce by była sygnalizacja gdy uzbraja strefę piętro - czyli tak naprawdę sygnalizacja musi być warunkowa i nie mogę jej po prostu wyłączyć w manipulatorze.
    Próbowałem też z wejściem 89 (KOŃCZĄCA CZAS NA WYJŚCIE) jednak nie eliminuje to sygnalizacji dźwiękowej.

Czy macie jakieś pomysły jak to zrealizować?

0 3
  • #2 20 Sie 2014 21:46
    stonefree
    Poziom 24  

Ustawić w strefach czas na wyjście 00s ?

0
  • #3 21 Sie 2014 06:58
    mitny
    Poziom 13  

Jeśli ustawię np. w strefie parter czas na wyjście 0s to jak potem mam zrobić normalne zazbrajanie strefy z czasem na wyjście gdy wychodzi się z domu i uzbraja się alarm z manipulatora na parterze?

0
  • #4 21 Sie 2014 12:50
    luk9753
    Poziom 24  

Możesz uruchomi równolegle dwa wyjścia ikoną. Robisz jedno wejście jako zazbrajanie strefy którą chcesz uzbrajac, tą samą ikoną uruchamiasz wejście typu kończąca czas na wyjście. Oczywiście oba te wejscia przypisujesz do strefy które ma sterowac. I tyle masz natychmiastowe zazbrajanie.
    Na drugim zaś manipulatorze robisz to samo tylko bez kończenia czasu na wyjście i masz zazbrajanie z odliczaniem czasu na wyjście.

0