Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ariston genus evo 24FF - prośba o poradę-kupna

19 Sie 2014 17:40 999 4
  • Poziom 13  
    Witam, przy okazji remontu łazienki chę wymienić styranego życiem Saunier Duvala Thema C 23E na nowy. Czytając w necie chiałem zakupić Termet Miniterm Elegance turbo2-funkcyjny, z zamknięta komorą. Po wizycie w sklepie Pan szerokim z szerokim uśmiechem odwiódł mnie od tego zamiaru, oferując- wg niego- bardzo dobry piec jak w tytule. Nie mogę znaleźć nic w necie żadnej opinii, pomoże ktoś czy warto dac za niego 2900 zł i można liczyć na bezawaryjną pracę? Ogrzewana pow. 120 m kw., jedna łazienka(4 os. rodzina) z często i długo myjąca się córcią-tatusiowie wiedzą o co chodzi. Z góry dzięuję z apomoc w wyborze.
  • Poziom 12  
    Witam. Mój szwagier posiada taki piec około 1 roku. Mieszkanie w starej kamienicy 80m2 po remoncie. Jeśli chodzi o awaryjność to na razie bez awarii, a jeśli chodzi o zużycie gazu to jest sporo. Temperatura w zeszłą zimę stała 22st. srednie zużycie dobowe z wodą użytkową około 6-9m3 gazu.
    Ps.mieszkanie ocieplone,środkowe :(
  • Poziom 13  
    no właśnie, obawiam się o ilośc spalonego gazu, powodem może być zbyt wysoka moc minimalna -11 kW, koledzy z forum polecają jak najmniejszą moc minimalną, te 11 kW to sporo, zobaczymy czy inni koledzy coś podpowiedzą, dzięki
  • Poziom 12  
    Tak przy tej mocy to piec bedzie miał jeszcze mniejszą sprawność.Jezeli wentylator nie ma mozlowosci regulacji to tyle samo powietrza bierze do mocy 24 i 11kw
  • Poziom 13  
    w opisie tech. wentylator jest modulowany, co kolwiek to oznacza, zreszta pompa też jest modulowana