Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłaczenie komputera do tv - brak dźwięku

sebciuabc 19 Sie 2014 18:28 705 4
  • #1 19 Sie 2014 18:28
    sebciuabc
    Poziom 2  

Witam!
    Mam taki problem, gdy podłączam PC do TV (LG660s) to nie mam dżwięku na tv.Powinno dać się ustawić w opcjach dźwięku - urządzenia do odtwazania; ustaw jako domyślny TVHDMI, ale nie mogę tak zrobić.

0 4
  • #2 19 Sie 2014 18:37
    mihal2002
    Poziom 43  

Przecież dźwięk po HDMI z komputera nie idzie.

Moderowany przez DriverMSG:

3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

0
  • #3 19 Sie 2014 18:40
    sebciuabc
    Poziom 2  

to jak to zrobic

0
  • #4 19 Sie 2014 19:33
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

sebciuabc
    Co zrobić, co chcesz osiągnąć, jaki ma być efekt końcowy?.

0
  • #5 19 Sie 2014 23:34
    marcin.waski
    Poziom 23  

mihal2002 napisał:
    Przecież dźwięk po HDMI z komputera nie idzie.

A dlaczego tak sądzisz???

-Pytanie do autora postu, jaki ma komputer (system operacyjny) i jaką kartę graficzną? Bez tych podstaw nie pomogę (!!!)
    Osobiście nie spotkałem się jeszcze z komputerem, który by nie wypuszczał dźwięku po HDMI.
    Osobiście też zbudowałem Media Center na niezbyt rozbudowanej grafice Gigabyte GeForce 210, 1024 MB (jedna z niewielu z niskim profilem właśnie do obudów MC), która wypuszcza strumień 7.1 i to poprzez złącze DVI (coponiektórzy twierdzą uparcie, że w złączu DVI nie ma dźwięku)... Przewód DVI=>HDMI bezpośrednio do amplitunera 7.1

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo