Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SHARP LC-32LE350V-BK - brak przeglądarki

19 Sie 2014 20:03 3918 6
  • Poziom 2  
    Witam!

Zakupiłam telewizor SHARP LC-32LE350V-BK z aplikacją AQUOSnet+ - po jej uruchomieniu mam dużo różnych aplikacji - ale nie ma wśród nich OPERY ani żadnej innej przeglądarki. Czy ktoś wie gdzie ukryta jest przeglądarka? albo co zrobić żeby ją doinstalować?
    Nie ma też TVNplayer który ponoć był ani AddApp - czy czegoś podobnego do dodawania aplikacji. Przeszukałam wiele stron ale nie mogę nic na ten temat znaleźć ;/
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Nie - nie zapomnieli. Ale w instrukcji nie ma o tym ani słowa. Sam dostęp do netu działa - jest sporo dziwnych aplikacji ale nie widzę niczego co mogłoby być przeglądarką. Może ona ma jakąś dziwną nazwę? nie wiem - nie miałam nigdy smart tv. Przejrzałam wszystkie apki i nic nie przypomina przeglądarki.
    Jak powinna się nazywać przeglądarka w sharpie?
  • Specjalista Sieci, Internet
    Zoraya napisał:
    Przejrzałam wszystkie apki i nic nie przypomina przeglądarki.

I nic takiego nie znajdziesz, bo jej po prostu nie ma.
    Zoraya napisał:
    co zrobić żeby ją doinstalować?

Nic, bo nie ma takiej możliwości, w innym przypadku sam producent tv by ją dodał.
  • Poziom 2  
    Dzięki za link ale tą instrukcję to ja nawet na polskiej stronie sharpa oglądałam. W dołączonej instrukcji do tv też jest opisane jak korzystać z internetu - nie ma tylko CZYM korzystać:)
    Czy jest możliwe że różne telewizory sharpa mają różne aplikacje w AQUOS NET+?
    Nie ukrywam że kupiłam ten telewizor sprawdzając wcześniej w necie co zawiera ten aquos net+ i miał wszystko co mi potrzeba -= przeglądarkę, youtuba i iple. No i z przeglądarką jest problem:) Gdzieś czytałam że również tvn player miał być i tego też nie ma.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Zoraya
    Dzwonić na infolinię Sharpa i tam się dopytać szczegółów.
    I ewentualnie zgłosić tv jako niezgodny z umową, że miało to być, a nie ma.