Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MCS-48 - Czym zaprogramować mikrokontroler 8749?

Adoram 20 Sie 2014 11:17 597 1
  • #1 20 Sie 2014 11:17
    Adoram
    Poziom 6  

Mam taki starożytny mikrokontroler Intel 8749, i potrzebuję zczytać z niego program oraz ewentualnie zaprogramować właściwy.

Mam programator Willem 7.1, w opisie napisano że możliwe jest programowanie tego mikrokontrolera po zakupie odpowiedniej przystawki. Niestety sklep gdzie kupiłem ten programator nie odpowiada na moje zapytania o przystawkę, nie znalazłem też nigdzie indziej możliwości jej kupienia. Będę wdzięczny za pomoc jak się zabrać do tej sprawy.

0 1
  • #2 20 Sie 2014 12:46
    vania
    Poziom 22  

Adoram napisał:
    Mam taki starożytny mikrokontroler Intel 8749, i potrzebuję zczytać z niego program oraz ewentualnie zaprogramować właściwy.

Mam programator Willem 7.1, w opisie napisano że możliwe jest programowanie tego mikrokontrolera po zakupie odpowiedniej przystawki. Niestety sklep gdzie kupiłem ten programator nie odpowiada na moje zapytania o przystawkę, nie znalazłem też nigdzie indziej możliwości jej kupienia. Będę wdzięczny za pomoc jak się zabrać do tej sprawy.

Chyba mam gdzieś ten adapter do MCS48. Jak znajdę to mógłbym Ci zaprogramować ten procesor. Daj znać na priv wieczorem (po 18).

0
  Szukaj w 5mln produktów