Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

INDESIT IWDD7143 - Bardzo dziwny dźwięk przy wypuszczaniu wody

20 Sie 2014 13:46 1647 6
  • Poziom 2  
    Witam. Wczoraj pojawił mi się dziwny problem. Pralka prawie nowa - niema 2 miesięcy. Podłączona przez pracownika indesitu. Wczoraj pojawił się dziwny dzwięk w momencie gdy pralka wypuszcza wodę. Tzn przy wirowaniu i na koniec. Zamieszczam filmik z youtoube. Sprawdziłem filtr ale czysty jest. To jest jakby coś w środku strasznie buczało. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Pralko suszarka Indesit IWDD 7143

www.youtube.com/watch?v=8WM-_zq77ZQ&feature=youtu.be
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 2  
    Gwarancje mam niby na 2 lata na robociznę + 5 lat na części. Na przyszłą środę mam zamówionego z indesita inżyniera. Dopiero na środę bo pracuje cały tydzień praktycznie i niemam czasu, żeby przyjechał a to wysyłają dzień wcześniej z indesita smsa z trzy godzinnym slotem kiedy będą. Mieszkam w Anglii tu też inaczej z gwarancjami bo jak coś wadliwe to nawet można do sklepu oddać do roku czasu i często dają nowe.

Przepraszam, że pytam ale jak to możliwe, że coś tam wpadło i skąd. Pralka ma 2 miesiące, pranie może było robione z 15x. Wpierw chyba powinno zostać w filtrze albo polecieć z wodą. Ja się nie znam więc pytam. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc.

PS. Ciężki jest dostęp do pompy ? w sumie i tak poczekam na inżyniera. Bo w sumie nowa pralka i dziwne żeby niemiała jakichś zabezpieczeń bo pierzemy tylko ubrania.

Prać można dalej do tej środy ? Czy lepiej czekać. Stało się to przy praniu na 35 minut z suszeniem gdzie były 4 koszulki tylko więc w sumie nie miało co wpaść, chyba że coś było wcześniej.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Przewaznie drobne monety tarabania.
  • Poziom 2  
    Wszystkim dziękuję za pomoc w środę i tak mam wizytę inżyniera to napiszę co dokładnie tam było. Pewnie coś wpadło. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Wizyta odwołana po 2 praniach problem zniknął. Już sam nie wiem co to było,