Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słabszy bas w jednej z kolumn Altus 110

krst02 20 Sie 2014 17:19 1032 8
  • #1 20 Sie 2014 17:19
    krst02
    Poziom 2  

Witam niedawno zauważyłem żę w prawej kolumnie jest słabszy bas, zamieniałem już kanałami, kable mam takiej samej długości i nic, dodam jeszcze że jedną kolumne (lewą) mam w rogu w pokoju a prawa stoi tak na prosto kolo szafki bo szafke mam w rogu ale czy dlatego właśnie byłby mniejszy bas w prawej kolumnie? czekam na odpowiedzi, mam nadzieje że nie muszę kupić nowego głośnika niskotonowego? bo chodzą po 150zł...

0 8
  • #4 20 Sie 2014 18:02
    Krzysiek2468
    Poziom 11  

Moze poszedl filtr dolnoprzepustowy. Sprawdz cyz nie ma jakichs ypuklych kondensatorow we wzmacniaczu z takich najlatwiejszych opcji :l

Dodano po 3 [minuty]:

tj w kolumnie ;)

0
  • #5 20 Sie 2014 18:13
    krst02
    Poziom 2  

No sprawdzałem nie ma nic wypukłego wszystko jest tak jak ma być we wzmaku

0
  • #6 20 Sie 2014 18:15
    wariato
    Poziom 43  

Te Alpierdy to gunwo a nie głośniki. Wstaw oryginalne GDNy 25/60, które będą mocniejsze i głośniejsze. Te obudowy kompletnie nie pasują do tych głośników co wstawiłeś, chyba że zmieniłeś im litraż i strojenie? Pewnie ktoś odwrotnie przylutował głośnik stąd gra tak jak gra.

0
  • #7 20 Sie 2014 18:22
    krst02
    Poziom 2  

Nie nic tam nie ruszałem poprostu kupiłem i wstawiłem wiesz co też tak myślałem że głośnik może być jakiś byle jak zrobiony

Dodano po 2 [minuty]:

No i będzie trzeba kupić nowe głośniki a te "alpierdy" wyciągnąć i olać z góry :)

Dodano po 0 [sekundy]:

No i będzie trzeba kupić nowe głośniki a te "alpierdy" wyciągnąć i olać z góry :)

0
  • #8 20 Sie 2014 21:30
    marian133
    Poziom 37  

krst02 napisał:
    Witam niedawno zauważyłem żę w prawej kolumnie jest słabszy bas, zamieniałem już kanałami, kable mam takiej samej długości i nic, dodam jeszcze że jedną kolumne (lewą) mam w rogu w pokoju a prawa stoi tak na prosto kolo szafki bo szafke mam w rogu ale czy dlatego właśnie byłby mniejszy bas w prawej kolumnie?

Zamień kolumny miejscami i sprawdź.

0
  • #9 21 Sie 2014 13:58
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

Dokładnie jak pisze Marian-w narożniku z każdej kolumny będzie niższy i mięsisty bas niż z kolumny stojącej gdzie indziej(pewnie bas jest szybki, stukajacy i nie ma tego mięsa w porównaniu do kolumny z narożnika)...

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo