Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Używane radiolinie pracujące w pasmach koncesjonowanych

telco_mw 20 Aug 2014 17:52 1143 0
 • #1
  telco_mw
  Level 2  
  Witam.

  Posiadam na sprzedaż kilka kompletów profesjonalnych radiolinii firmy Sagem. Sprzęt pochodzi z deinstalacji i jest w pełni sprawny. Dodatkowo każdy element przed sprzedażą jest testowany w laboratorium na stanowisku pomiarowym z wykorzystaniem falowodów i tłumików mikrofalowych. Karty trybutaryjne są poddawane serii testów przy użyciu profesjonalnych przyrządów pomiarowych - wyniki testów (RFC2544) są dołączane do każdego sprzedawanego zestawu.

  Na tą chwilę posiadam linie radiowe Sagem Link-F, dostępne częstotliwości to 13GHz, 23GHz, 38GHz - pozwalając na zestawienie niezawodnego połączenia na kilkanaście kilometrów /zasięgi wraz z obliczeniami bilansu mocy wrzucę na forum na dniach/.
  Linie radiowe oferują przepływność w Ethernecie do 34Mbps w trybie full-duplex.
  Sprzęt umożliwia rozdysponowanie dostępnej przepływności pomiędzy port FastEthernet i/lub 16xE1. W trybie mieszanym (Eth+E1) maksymalna przepływność wynosi 34Mbps dla połączenia Ethernet + 1xE1 oddane na interfejsie G.703 (120Ohm).

  Poniżej zamieszczam broszurę oferowanego sprzętu, gdzie podane są wszystkie wspierane konfiguracje, w tym również schematy modulacyjne.

  Sagem Link F  Dostępne anteny:
  - 13GHz 0.6m/1.2m
  - 23GHz 0.3/0.6m
  - 38GHz 0.3/0.6m

  Ceny - po świąteczna wyprzedaż !!! :)
  - komplet linii radiowej 34Mbps (wielkość anten nie ma wpływu na cenę) - 1500PLN. W porównaniu z konkurencyjnymi ofertami gdzie za linie radiową PDH Ericsson (32Mbps) należy zapłacic > 4000PLN uważam, że cena jest uczciwą propozycją - dodatkowo zapewniam duże rabaty, patrz poniższe informacje.

  Jakość sprzętu i marka nie wymagają chyba specjalnej rekomendacji :-)
  Różnica pomiędzy tradycyjnymi rozwiązaniami opartymi o WiFi (MikroTik, OSBridge itp.) polega na tym, że profesjonalna linia radiowa realizuje transmisje dupleksową z podziałem w dziedzinie częstotliwości (FDD), a nie jak to ma miejsce w WiFi z podziałem w dziedzinie czasu (TDD) będącym tak naprawdę trybem Half-Duplex.
  Linia radiowa posiada dwa niezależne tory transmisyjne w obu kierunkach (uplink i downlink) każdy o maksymalnej przepływności 34Mbps.

  Na życzenie mogę podesłać karty katalogowe, a po zakupie przekażę kompletną dokumentację (installation&configuration manual). Każde urządzenia jest objęte gwarancja rozruchową i wsparciem przy konfiguracji/instalacji/uruchomieniu. Za dodatkową opłatą sprzęt może być dostarczony i zainstalowany we wskazanym przez kupującego miejscu.

  W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego 536 839 628 lub mailowego telco_mw(at)wls.pl

  PS: Istnieje możliwość negocjacji ceny ale przy zakupie więcej niż jednego kompletu.

  Pozdrawiam,
  Paweł
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).