Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Świadectwo kwalifikacyjne

Morcinek92 20 Sie 2014 19:02 1047 2
 • #1 20 Sie 2014 19:02
  Morcinek92
  Poziom 14  

  Witam ,

  Jako że ostatnio zakładałem już podobny temat, w tedy chodziło o rozszerzenie świadectwa kwalifikacyjnego o prace kontrolno pomiarowe, które to udało mi się zrobić dzięki lekturze W. Orlika "Badania i pomiary elektroenergetyczne dla praktyków". Teraz chciałbym rozszerzyć swoje kwalifikacje o uprawnienia dozoru.
  Moje pytanie/prośba czy mógłby ktoś podrzucić jakieś materiały które to pomogą mi w egzaminie, może jakaś lektura? (szukałem w księgarniach lecz z nijakim skutkiem... ). Jakie Wam zadawali pytania jeśli jeszcze pamiętacie :)?

  Z góry dziękuję
  Pozdrawiam Marcin

  email: marcin.wojciik(malpa)gmail.com

  0 2
 • #2 20 Sie 2014 19:21
  Miniax
  Poziom 30  

  Poszukaj po rozporządzeniach, zwłaszcza, że bodajże w 2013 roku w temacie nadzoru nad pracami szczególnie niebezpiecznymi dużo się zmieniło.

  0
 • #3 20 Sie 2014 20:10
  TWK
  Specjalista elektryk

  Osoby funkcyjne, ich obowiązki, które funkcje może jednocześnie sprawować jedna osoba. Sprzęt ochronny, zakresy badania. Czynności wykonywane przed, podczas i po zakończeniu pracy. Zasady BHP (ogólne), pierwsza pomoc. Zasady wypisywania poleceń, jakie prace wykonuje się na jakie polecenie, prace wykonywane w 2 osoby. Jak pomiary to i cały zakres dotyczący orzekania o stanie instalacji - również nieaktualne przepisy i normy, które są potrzebne do oceny starszych instalacji.

  0
  Szukaj w 5mln produktów