Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAk przekształcić plik PDF do formatu worda?

jakubbulas 26 Kwi 2005 18:44 15538 4
 • #1 26 Kwi 2005 18:44
  jakubbulas
  Poziom 16  

  Jakw temacie: JAk przekształcić plik PDF do formatu worda?

 • #3 26 Kwi 2005 19:06
  jakubbulas
  Poziom 16  

  Wydaje mi się że to jst to o co mi chodziło (ten artyuł), ale temu, że "PDF/y zrobili poto by nie podrabiać i nie przerabiać" chyba zaprzeczę, gdyż po coś wydali Acrobata właściwego.

 • #4 26 Kwi 2005 19:13
  childmaker
  Poziom 35  

  Cytat:
  Format PDF (Portable Document Format) opracowany przez Adobe Systems Inc. ma wiele zalet. Po pierwsze umożliwia stworzenie dokumentów, które będą miały dokładnie ten sam format i wygląd bez względu na platformę sprzętową i system operacyjny. Po drugie jest najbardziej rozpowszechnionym standardem przekazywania elektronicznych publikacji. W końcu, po trzecie, bez posiadania odpowiedniego oprogramowania, takiego jak Adobe Acrobat, plików PDF nie da się modyfikować ale obejrzeć je można za pośrednictwem bezpłatnej przeglądarki Adobe Acrobat Reader. Reasumując PDF jest idealnym formatem do publikacji dokumentów w postaci elektronicznej.

 • #5 26 Kwi 2005 19:19
  jakubbulas
  Poziom 16  

  Acrobat (nie Acrobat Reader) służy do EDYCJI PDF a nie tylko do oglądania.
  Z tym że ta w/w edycja jest okropna jeżeli chodzi o wygodę.
  Zdarza się że różne firmy zagraniczne przysyłają instrukcje obsługi do swojego sprzętu w plikach PDF i wtedy można to przetłumaczć za pomocą Acrobata. Ale że Acrobat (cały czas mówię o Acrobacie właściwym, a nie Readerze) jest jak już napisałem potworny, wyjątkowo obciążający i męczący utworzyłęm ten wątek aby móc edytować PDF-y szybciej.

  >Szarańcza - do odczytu a nie do przerabiania jest Acrobat Reader, z któym być może spotykasz się pod nazwą Acrobat bo tak też to wielu moich znajomych nazywa.

 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME