Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet GoClever tab r70 ~tablet nie włącza się

21 Sie 2014 11:07 4632 1
  • Poziom 1  
    Witam jestem posiadaczem tabletu GoClever tab r70 i moim problemem jest nie włączający się tablet.
    Wczoraj ok 22 chciałem oglądać swoje ulubione anime , jednak ładowarkę pożyczyłem mojemu koledze. W takim razie wziąłem kabel usb podłączyłem go do tabletu , tak jak słuchawki. podczas oglądania słyszałem lekki pisk jednak uznałem że to są moje słuchawki.Nagle , na ekranie tabletu pojawiły się białe poziome kreski , które po chwili wypełniły cały ekran. Po ok 20 sekundach tablet wyłączył się .Pierwsze co spróbowałem go włączyć , jednak to nie poskutkowało .Wtedy bylem ostro śpiący ale jeszcze sprawdziłem czy on działa przykładając uszy do niego.Było słychać że pracuje. Dzisiaj rano już wziął padł i nie wiem czy mogę go tera do ładowarki podłączyć.(gwarancja się skończyła, myślałem o złożeniu reklamacji po gwarancyjnej)
  • Poziom 19  
    Prawdopodobnie padła płyta. Czasami pomaga odłączenie baterii która znajduje się w środku.
    Aby otworzyć tablet wystarczy jakaś plastikowa karta i otwierasz od dolnej krawędzi idąc w stronę lewej strony.