Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HW Grabber HDMI - nagrywanie HDCP

Korgoth 03 Lut 2019 16:23 141597 302
  • #301 03 Lut 2019 16:23
    Linz1
    Poziom 8  

Dobrym sposobem jest włączenie sobie filmu na VLC albo jakimś innym odtwarzaczu ze spowolnioną prędkością i wtedy stwierdzić, czy dźwięk jest w danym nagraniu zsynchronizowany. Nie zapominajmy również o tym, że często ten problem stoi też po stronie telewizji - w Polsat News prawie wszystko jest rozsynchronizowane, co, przynajmniej mnie, zniechęca do oglądania tego kanału. Tak samo na "Wydarzeniach" głównej anteny Polsatu, co gdzieś było już opisywane, ale chyba nie na tym forum.

Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
  • Mitronik
  • #302 04 Lut 2019 21:31
    G3orG3PL
    Poziom 6  

Linz1 napisał:
    Dobrym sposobem jest włączenie sobie filmu na VLC albo jakimś innym odtwarzaczu ze spowolnioną prędkością i wtedy stwierdzić, czy dźwięk jest w danym nagraniu zsynchronizowany. Nie zapominajmy również o tym, że często ten problem stoi też po stronie telewizji - w Polsat News prawie wszystko jest rozsynchronizowane, co, przynajmniej mnie, zniechęca do oglądania tego kanału. Tak samo na "Wydarzeniach" głównej anteny Polsatu, co gdzieś było już opisywane, ale chyba nie na tym forum.

Rozwiązałem problem.To nie jest tania opcja, wręcz przeciwnie. HDFury Vertex + GoBlue wszystko idzie;) to są zabezpieczenia. Plus karta Elgato Game Capture HD60 Pro , najlepsza ale najdroższa opcja.

• Mitronik
  • #303 12 Lut 2019 09:23
    kafej666
    Poziom 1  

Witam,

Czy Ktoś używał do zgrywania z NC+ ADB NCP-4740SF - wifi Premiumbox+
    grabbera Velocap 1000 plus TBOX Full HD z powodzeniem ?