Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

STAR 266 kopci na biało i nie wchodzi na obroty

21 Sie 2014 20:55 3345 3
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem ze Starem 266 a mianowicie. Ostatni wyjazd był taki że podczas jazdy nagle zaczął kopcić coś piszczało i nie chciał wchodzić na obroty ale na wolnych sobie chodził normalnie. Zdemontowaliśmy pompe i do pompiarza niby sprzęgiełko sie rozsypało. Teraz zamontowałem pompe z nowym sprzęgłem i odpalam a tu kopci jak smok na biało i brak wolnych obrotów. Powodem pisku była wydmuchana uszczelka pod kolektorem dolotowym. Nowa uszczelka założona A Rtar kopci i brak obrotów chodzi tylko na wolnych. Co może być przyczyną????
  • Poziom 39  
    Zapowietrza się aż miło, pompka wstępna, filtry, przewody i smok w samym zbiorniku do sprawdzenia. Walczyłem z takim draństwem i przerdzewiała rurka zasilająca w w zespole pływaka.
  • Poziom 27  
    A kąt wtrysku dobrze ustawiony?
  • Poziom 9  
    Jeśli chodzi o zapłon to sprawdziłęm w każdym położeniu co pół milimetra i ciągle to samo. Sprawdzę cały układ paliwowy moęz faktycznie to będzie to.

Dodano po 5 [godziny] 10 [minuty]:

Problem rozwiązany. Winny całemu zamieszaniu był dolot powietrza a dokładnie rury doprowadzające powietrze od środka sie rozwarstwiły i zatkały prawie całkiem dopływ powietrza. Dzieki za pomoc Temat Zamkniety.