Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Katalog Megger
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miernik częstotliwości Alan 87 PLJ-6led (made in china)

lipiec18 22 Sie 2014 14:22 2955 2
  • #1 22 Sie 2014 14:22
    lipiec18
    Poziom 10  

Kupiłem taki miernik nie wiem czy potrzebna jest do niego sonda czy tylko wlutować go w miejsce na płycie wyjście pośredniej częstotliwości

opis miernika:
    Moduł wyświetlający jest używany głównie do urządzenia wyświetlającego, takiego jak wartości częstotliwości nadajnika-odbiornika może być również stosowany w konwencjonalnych pomiarów częstotliwości.
    Moduł posiada kompaktową, niezawodną wydajność, efekty wizualne, i niski koszt
    Główne cechy: - z Microchip PIC16F628A jako licznik częstotliwości 65MHz. - odniesienia częstotliwości korzystania z kompensacją temperatury kryształowy oscylator sterowany napięciem (? 2,5 ppm VC-TCXO). - unikalne i precyzyjne sterowanie bramy Algorytm czas. - brama (odświeżania obrazu) czas 0,1 sekundy, w czasie rzeczywistym wartość częstotliwości wyświetlania.
    Dokładność pomiaru częstotliwości 10Hz/100Hz (prawy) jest opcjonalne. - projekt podwójnego częstotliwość, napięcie i IF trybie plus / minus, może być ustawiony osobno, niezależnie od siebie. - za pomocą sześciu 0,56 cala wyświetlacz cyfrowy, automatyczne wygaszanie nieważne zero, osiem regulacją jasności. - Układ jest prosty i rozsądną strukturę, sterowanie dwoma przyciskami, prosta obsługa. - ustawienia są zapisywane automatycznie, rozruchu bezpośrednio zadzwonić.
    Parametry techniczne 1 raz Brama 0,1 sekundy 2 kanały pomiarowe Impedancja wejściowa: wysoka impedancja Zakres pomiarowy: 0,1 MHz ~ 65 MHz Dokładność: 10 Hz Czułość: lepiej niż 60mVPP 3. Jeśli ustawienia dostosować minimalny krok częstotliwości 100 Hz, zakres częstotliwości 0 ~ 99,9999 MHz, oraz można ustawić dodawanie lub odejmowanie pośredniej częstotliwości 4. Napięcie pracy DC Wejście: DC 8V ~ 15V (ochrona odwrotną polaryzacją zasilania) lub DC 5V (wymaga ustawienia sprzętu). Maksymalnie 90 mA
    Sześć wspólna anoda wyświetlacz, najwyższy sześciu cyfr wyświetlacz LED. 8 jasności wyświetlacza Osiem jasność LED jest regulowana, fabrycznie ustawione na maksymalną jasność.
    Wymiary fizyczne Długość x szerokość x wysokość: 91 mm × 28 mm × 20 mm
    Wbudowany interfejs
    RF IN (wejście sygnału): gniazdo HX2.54-2P
    ICSP (interfejs programowania): 2.54-6P Pin
    DC IN (Power Interface): gniazdo HX2.54-pin

Już wiem ze w lutowanie go w to miejsce daje efekt tylko przy nośnej w am w ssb nie działa
    czy w lutowanie go w tp3 do nogi rezystora coś zmieni i gdzie jest odpowiednia masa.

0 2
  • Katalog Megger
  • Pomocny post
    #2 23 Sie 2014 08:35
    SP5ANJ
    VIP Zasłużony dla elektroda

Witam.

lipiec18 napisał:
    Juz wiem ze w lutowanie go w to miejsce daje efekt tylko przy nośnej w am w ssb nie działa

A to dlaczego jak sygnał w.cz. w punkcie pomiarowym TP3 jest cały czas bez względu na rodzaj emisji. :?:

Cytat:
    czy w lutowanie go w tp3 do nogi rezystora coś zmieni i gdzie jest odpowiednia masa.

W tym temacie masz wszystko pokazane - co i gdzie i jak -.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=10290965#10290965
    w załączniku .pdf .

Regulamin pkt 3.1.16.
    3.1.16. Zabronione jest publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.

Pozdrawiam.

0
  • Katalog Megger
  • #3 23 Sie 2014 11:01
    lipiec18
    Poziom 10  

Witam znalazłem schemat tego miernika może będzie pomocny

1