Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Avensis Verso i system nawigacji TNS 510

22 Aug 2014 21:33 2388 4
  • Level 10  
    Witam.Jestem posiadaczem Toyoty Avensis Verso z 2004 roku z oryginalnym radioodtwarzaczem Cd.Mam pytanie do znawców tematu,czy istnieje możliwość podłączenia do istniejącej instalacji w miejsce fabrycznego odtwarzacza systemu nawigacji Toyota TNS 510?Na pewno nie pasują kostki,ale może jest na to inny sposób.Może dysponuje ktoś schematem instalacyjnym oryginalnego radia jak i TNS 510.Bardzo proszę o wskazówki,ewentualnie o wskazanie mi kogoś,kto dysponował by kostkami przyłączeniowymi do tej Nawigacji.
    Pozdrawiam
  • Level 15  
    kostki dostaniesz w magazynie w ASO (włacznie z pinami)
    da się pod - podłączasz głosniki, zasialnia, dodatkowy przewód sygnału prędkości, ręcznego i smiga pod warunkiem spasowania nawi w aucie
  • Level 10  
    Witam.Zasilanie,głośniki jak i wtyczka anteny radiowej (trzeba redukcję)pasuje idealnie.Wszystko działa idealnie bez przeróbek.Jedynie sterowanie z kierownicy nie działa.W ASO Toyoty uzyskałem informację,iż ten model nie będzie prawidłowo funkcjonował w tym modelu auta i w żaden sposób nie mogą mi pomóc.Pomimo braku sterowania z kierownicy ta nawigacja sprawuje się wyśmienicie i pasuje bez żadnych przeróbek.
    Pozdrawiam.
  • Level 2  
    Witam właśnie mam podobny problem .więc w Aso dostanę redukcję kostek bez problemu? Oryginalne mam szerokie a w nowej nav i są cienkie piny o takie przejściówki chodzi? Pozdrawiam i proszę o odpowiedz
  • Level 10  
    Witam.Redukcja dotyczy tylko wtyczki anteny radiowej .Pozostałe kostki były oryginalne i bez problemu wszystko działa oprócz sterowania z kierownicy.
    Pozdrawiam