Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chomikbox - Chomikbox nie przechwytuje linków

Maayel 23 Sie 2014 00:22 1956 0
  • #1 23 Sie 2014 00:22
    Maayel
    Poziom 1  

Witam,

Mój system operacyjny to Windows 7 Ultimate x64.
    Chciałem dzisiaj skorzystać z programu Chomikbox, jednak z nieznanych mi powodów program odmawia współpracy. Po kliknięciu na link w przeglądarce Google Chrome pokazuje się okno "Rozpoczynanie pobierania przez ChomikBox..." jednak nic się nie dzieje. Postanowiłem więc użyć innej przeglądarki, padło na zniesławionego Internet Explorera. Tutaj również Chomikbox nie reaguje, jednak dostaję następujący komunikat jak w załączniku.
    Tutaj rodzi się moje podejrzenie, że może to mieć związek z rejestrem systemu Windows, który to sobie zmodyfikowałem, tak żeby mieć system, moje dokumenty i program files na różnych partycjach i przez to gdzieś podczas instalacji programu rodzą się błędy ze skojarzeniami.

Czy komuś przychodzi coś do głowy jak to ugryźć? Zaznaczam, że nie mogę przywrócić systemu do stanu sprzed modyfikacji rejestru gdyż z lenistwa nie zrobiłem kopii zapasowej przed wprowadzaniem zmian (nigdy nie zdarzyło mi się żebym miał przez to problemy). Nie pamiętam też domyślnych wartości dla zmodyfikowanych kluczy. A może problem leży w ogóle gdzie indziej?

Pozdrawiam

EDIT:

Rozwiązałem sprawę. Oczywiście że chodziło o pomieszane w rejestrze informacje na temat tego gdzie ma szukać chmikboxa. Poza tym można uruchomić pobieranie ręcznie poprzez uruchomienie programu z linkiem jako parametrem.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME