Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

renault megane scenic 2.0 8V - szarpie po puszczeniu pedała gazu

maciej013013 23 Aug 2014 01:20 3810 6
    maciej013013
    Level 7  
    Witam!
    Kolejnym problemem do rozwiązania w mojej reni jest szarpanie po puszczeniu pedała gazu podczas jazdy.
    Obecnie jestem po wymianie rozrządu i regeneracji głowicy, ale i przed tą wymianą pojawiał się ten problem.
    guard10
    Level 28  
    Witam sprzęgło koniecznie do sprawdzenia i napisz jak bierze sprzęgło wysoko czy nisko.Pozdrawiam
    maciej013013
    Level 7  
    raczej wysoko.
    szarpanie objawia się najczęściej jak dojeżdżam do progu zwalniającego i puszczam gaz to wtedy szarpie i później jak próbuje przyspieszyc na drugim biegu tez to samo, ale też nie zawsze tak się dzieje.
    guard10
    Level 28  
    Witam jak masz możliwość i trochę wiedzy to sprawdż poduszki na silniku i na skrzyni biegów bo to podobne objawy ale trudno mi powiedzieć na 100 procęt bo tego nie widzę, może zaprzyjażniony warsztat.Pozdrawiam
    maciej013013
    Level 7  
    Witam.
    Z tymi poduszkami to coś może być. na pewno jest zerwana poduszka silnika a jeśli chodzi o skrzynie to muszę się przyjrzeć. Jak wymienie tą pod silnikiem to zobaczymy czy przypuszczenia się sprawdzą. Na razie dzięki. Pozdrawiam
    CommonRail
    Level 27  
    maciej013013 wrote:
    Z tymi poduszkami to coś może być. na pewno jest zerwana poduszka silnika a jeśli chodzi o skrzynie to muszę się przyjrzeć. Jak wymienie tą pod silnikiem to zobaczymy czy przypuszczenia się sprawdzą. Na razie dzięki. Pozdrawiam

Masz zerwane główne mocowania silnika i dziwisz się, ze szarpie? Serio? :D
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Jeszcze trochę tak poszarpie i przestanie. Wtedy poduszki silnika, to będzie groszowy wydatek... Każdy może sobie zniszczyć auto. Jego sprawa.