Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault megane scenic 2.0 8V - szarpie po puszczeniu pedała gazu

23 Sie 2014 01:20 2817 6
  • Poziom 5  
    Witam!
    Kolejnym problemem do rozwiązania w mojej reni jest szarpanie po puszczeniu pedała gazu podczas jazdy.
    Obecnie jestem po wymianie rozrządu i regeneracji głowicy, ale i przed tą wymianą pojawiał się ten problem.
  • Poziom 28  
    Witam sprzęgło koniecznie do sprawdzenia i napisz jak bierze sprzęgło wysoko czy nisko.Pozdrawiam
  • Poziom 5  
    raczej wysoko.
    szarpanie objawia się najczęściej jak dojeżdżam do progu zwalniającego i puszczam gaz to wtedy szarpie i później jak próbuje przyspieszyc na drugim biegu tez to samo, ale też nie zawsze tak się dzieje.
  • Poziom 28  
    Witam jak masz możliwość i trochę wiedzy to sprawdż poduszki na silniku i na skrzyni biegów bo to podobne objawy ale trudno mi powiedzieć na 100 procęt bo tego nie widzę, może zaprzyjażniony warsztat.Pozdrawiam
  • Poziom 5  
    Witam.
    Z tymi poduszkami to coś może być. na pewno jest zerwana poduszka silnika a jeśli chodzi o skrzynie to muszę się przyjrzeć. Jak wymienie tą pod silnikiem to zobaczymy czy przypuszczenia się sprawdzą. Na razie dzięki. Pozdrawiam
  • Poziom 27  
    maciej013013 napisał:
    Z tymi poduszkami to coś może być. na pewno jest zerwana poduszka silnika a jeśli chodzi o skrzynie to muszę się przyjrzeć. Jak wymienie tą pod silnikiem to zobaczymy czy przypuszczenia się sprawdzą. Na razie dzięki. Pozdrawiam

Masz zerwane główne mocowania silnika i dziwisz się, ze szarpie? Serio? :D
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeszcze trochę tak poszarpie i przestanie. Wtedy poduszki silnika, to będzie groszowy wydatek... Każdy może sobie zniszczyć auto. Jego sprawa.