Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer Blu-ray 3D BDP-160k napisy źle się wyświetlają

Bad1968 23 Sie 2014 18:01 1371 1
  • #1 23 Sie 2014 18:01
    Bad1968
    Poziom 5  

Witam dziś kupiłem odtwarzacz Pioneer BDP 160k , mam problem z napisami zarówno z płyty jak i z USB przy odtwarzaniu filmów 3D zdanie zaczyna się po lewej stronie a kończy po prawej , może ktoś wie jak to ustawić żeby prawidłowo działały , pomóżcie , filmy w formatach : MP4 i MKV

0 1
  • #2 23 Sie 2014 20:08
    k52
    Poziom 32  

Bad1968 napisał:
    mam problem z napisami zarówno z płyty jak i z USB przy odtwarzaniu filmów 3D zdanie zaczyna się po lewej stronie a kończy po prawej , może ktoś wie jak to ustawić żeby prawidłowo działały , pomóżcie , filmy w formatach : MP4 i MKV

Wszystko jest w menu, czcionki itd. Masz filmy 3D w formacie mp4/mkv ? Jak takie spiratowane tzn. źle graficznie napisy zrobione i wstawione, to czasem nic nie poradzisz.
    Możesz ustawić masę opcji obrazu i dźwięku itd, niestety wymaga to cierpliwości. Bluray Pioneera ma lepsze audio od analogicznej Yamahy, też sporo ustawień poprawy ścieżki audio w zależności od upodobań.
    Co do potrzeby " cykania " kolumn ( po co ?) to te Tagi raczej ostre w graniu, ale cykanie, hmm , na szczęście tego nie słyszałem.

0
  Szukaj w 5mln produktów