Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung RL60GGERS

bodo13 24 Sie 2014 15:45 1308 0
  • #1 24 Sie 2014 15:45
    bodo13
    Poziom 9  

Stałem się posiadaczem tej lodówki, ale odradzam zakup innym osobom.

1 Pakowanie tragiczne , przód t.j drzwi zabezpieczone cienką folią
    2 Zakończone półki w drzwiach blachą mogą skaleczyć rękę, kanty blachy bardzo ostre,papierem ściernym drobnym trzeba wygładzać
    3 Z prawej strony na zewnątrz wyczuwalne lekkie wybrzuszenie ścianki na wysokości łączenia się zamrażarki z chłodziarką
    4 Z tyłu zamiast regulowanych nóżek, kółka bez regulacji, musiałem z prawej strony podłożyć kawałek sklejki pod kółko żeby był poziom
    5 Sygnał otwartych drzwi to zabawka, prawie nie słychać
    6 Drzwi mogłyby się otwierać chociaż o 1 cm dalej a jest na styk przy wysuwaniu komory zero.
    7 Kolor alainox co wszystkie palce widać po dotknięciu
    8 Pod lodówką z PCV jak się okazało jest rynienka ,u mnie się obracała na jednym wkręcie, po 4 telefonach do centrali Samsung , tylko jedna pani wiedziała że cos takiego istnieje bo podeszła do lodówki i ręką wyczuła ale do czego to to już nie wiedziała, reszta konsultantów zero wiadomości. W sklepie odwróciłem lodówkę i zobaczyłem że musi być drugi wkręt i w którym miejscu.
    9 Gwarancję trzeba czytać ze szkłem powiększającym, jest wielkości prawie karty kredytowej,w instrukcji brak konkretów,ale za to piszą żeby dziecka nie wsadzać do lodówki bo może zamarznąć Np.niemcy dokładnie piszą w swoich instrukcjach o istotnych sprawach.
    10 Lodówka produkowana w Polsce.

pozdrawiam

0 0