Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 Niedziała Szyerdach

jabsoon 25 Sie 2014 20:05 1086 3
  • #1 25 Sie 2014 20:05
    jabsoon
    Poziom 2  

Witam, jestem tu nowy a więc liczę na wyrozumiałość. Mam problem z szyberdachem w mojej 307ce jest to autko z 2002r 2.0hdi 110km wersja XSI. Otóż problem pojawił sie jakiś czas temu długo walczyłem z tą usterką jednak nie udało mi sie jej całkowicie usunać mianowicie przestało działać domykanie szyb i szyberdachu z pilota. Udało mi się wyczytać na forum jak zaprogramować szyby. Szyber działa ale domykając szyby z pilota szyber dach sie otwiera. przełącznik zmienił swoje położenia i teraz może być tylko calkowicie uchylony, zamkniety albo uchylony do połowy.Jeśli przekrece pokretlo na maxa w prawo to pozniej juz nie moge go zamknąć i nie reaguje wogóle. Czasem zdarza sie że nie moge go zamknac bo gdy sie zasuwa dochodzi do konca i odbija spowrotem.

0 3
  • #3 25 Sie 2014 20:49
    jabsoon
    Poziom 2  

Byłem ostatnio na przeglądzie w salonie Peugeota i usunięto całą listę błędów lecz nic to nie dało usterka jak była tak jest. Chciałbym usunąć tą usterkę sam jeśli to będzie to możliwe dlatego zacząłem od tego forum bo każda pomoc się przyda.

0
  • #4 25 Sie 2014 20:59
    elektro1991
    Poziom 14  

W salonie czekają tylko na to żeby podłączyć wykasowac i skasowac. kasowanie bledow to nię naprawa usterki proponuje żeby jechać do elektryka samochodowego który ma pojęcie i chęci

0