Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Schemat instalacji szyberdachu VW T4 Multivan 94r. 2.5E Nie raguje

sumbus 25 Aug 2014 20:34 8619 2
    sumbus
    Level 2  
    Witam Panowie mam problem z szyberdachem otóż gdy kupiłem ten samochód ( VW T4 Multivan 94r. 2.5E) szyberdach raz działał raz nie. Był zastany i widać było trud z jakim pracuje. Rozebrałem i wyczyściłem wszystkie mechaniczne dzwonki niestety przestał działać całkowicie sprawdziłem przekaźnik podmieniając od kolegi (sprawny 100%) i nic bezpieczniki też sprawdziłem wszystkie. Proszę o podrzucenie schematu instalacji szyberdachu bądź jakieś wskazówki może już ktoś miał taki problem. Z góry dzięki Schemat instalacji szyberdachu VW T4 Multivan 94r. 2.5E Nie raguje Schemat instalacji szyberdachu VW T4 Multivan 94r. 2.5E Nie raguje Schemat instalacji szyberdachu VW T4 Multivan 94r. 2.5E Nie raguje .
    sumbus
    Level 2  
    Nikt nie posiada takiego schematu??
    marcelozi
    Level 9  
    Widzę, ze post jest z 2014 - ale może go ktoś zauważy?
    Ja się podłączam: mam taki szyberdach panorama z przeciętą wiązką do silnika szyberdachu, no i oczywiście brak wtyczki. Obawiam się, że silnik ciężko rozebrać, żeby zobaczyć, który kabel co zasila, zresztą to nic nie da, bo nie mam pojęcia, co jest w tej wiązce. Zresztą obok wiązki jest akurat jakaś druga, mała kostka (może do oświetlenia?).
    Gdyby ktoś miał schemat, a najlepiej iepotrzebną wtyczkę do takiego silnika - będę stokrotnie wdzięczny.
    Over....