Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica ACZ3702ZP - Uszczelka drzwi chłodziarki

pogrzebacz 25 Sie 2014 20:43 2949 0
    pogrzebacz
    Poziom 1  
    Witam.
    Od dwóch tygodni jestem posiadaczem chłodziarko-zamrażarki Amica (ACZ3702ZP) zakupionej wraz z mieszkaniem. Problem był z nią od samego początku, duża wilgoć w środku chłodziarki a po obniżeniu temperatury gruba warstwa szronu na tylnej ścianie. Po zdjęciu drzwi zabudowy znalazłem przyczynę, uszczelka nie dolegała dobrze na długości 10 cm. Pomyślałem o wymianie na nową i już zdemontowałem starą. Jakie było moje zdziwienie jak w serwisie Amica Wronki usłyszałem, że uszczelka ta nie jest częścią wymienną, tylko trzeba kupić całe drzwi za 217zł, które i tak nie są już w produkcji (chłodziarka z przełomu 2008/2009). Moje pytanie czy warto bawić się z montażem uszczelki uniwersalnej? Znalazłem firmę, która takowe sprzedaje (koszt w moim przypadku to ok 150zł), nawet zamieścili filmik z montażu na youtube, ale efekt końcowy budzi wiele do życzenia. Zależy mi najbardziej na szczelności bo jak mam wydawać pieniądze na nic nie wartą uszczelkę to wole odkładać na nową chłodziarkę. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma doświadczenie w tym temacie i czy będę mógł ją bez problemu zamontować na tych drzwiach? Zdjęcie drzwi po usunięciu starej uszczelki na którym widać wcięcie.
    Dziękuję i pozdrawiam.

Amica ACZ3702ZP - Uszczelka drzwi chłodziarki