Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

cvagiva elefant 125 - przerywa strzela

lukasz125 25 Aug 2014 23:34 1170 6
    lukasz125
    Level 8  
    Witam mam problem z moim crossem kupiłem go bez zapłonu założyłem go i mam takie objawy maksymalnych obrotów nie ma i jak bieg wrzuce chce ruszycć to powoli gaśnie...
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Kubuśś
    Level 9  
    Mógłbyś podesłać zdjęcia tego zapłonu ?
    Jeśli cross był bez zapłonu, i montowałeś go sam, mogłeś go źle ustawić, co również może mieć takie objawy, jeśli strzela w gaźnik - zapłon jest za wczesny :)
    Pokombinuj z ustawieniem cewek :)

P.S popraw tytuł -- > CAGIVA :)
    Pozdrawiam
    Kuba
    1234
    Level 23  
    Jeżeli był by to źle dobrany, zamontowany zapłon objawy powinny być inne.
    Z Pana opisu wynika że coś jest nie tak z ilością paliwa (motocykl powoli gaśnie).
    lukasz125
    Level 8  
    Zapłon zamontiwałem oryginalny przestawiłem było dobrze zrobiłem jakieś 200 km w ciężkim terenie i na winklach i problem znów dziś się pojawił jeszcze raz spróbuję.Jeszcze mam jedno pytanie mam bardzo duże spalanie 9l przy normalniej jezdzie jak przycisnę to i 11l pali doam że jeszcze tylko chodzi na ssaniu wyłącze kawalek przejade i znów przerywa i znów na ssaniu próbowałęm regulować ale to nic nie pomagało...
    1234
    Level 23  
    1. Złe odpowietrzenie zbiornika.
    2. Zapchany filtr przepływowy....
    -----Tylko to spalanie? powinno się w 6-7 przy ostrej jeździe zmieścić i to o 1-2litry zawyżam....

Prosił bym o info:
    1. Jak to urządzenie odpala... czyt. z pierwszego "kopa" na ciepłym, zimnym?.
    2. Utrzymuje równomierne wolne i wysokie obroty?
    3. Po jakim czasie od uruchomienia "kaprysi" ?

Tak naprawdę przydał by się filmik lub przynajmniej, dźwięk pracy silnika.
    lukasz125
    Level 8  
    iestety nie nagram filmiku dziś iskra sie zgubiła jazdy ekstremalną uprawiałem i ''gume'' zacząłęm palić i nagle zaczął gasnąć zdas i potem łapał a na koniec nic iskry brak.Strzelać strzelał mi z tłumika.Na ciepłym z pierwszego kopa na zimnym z 3 kopa wolne ma dobre na ssaniu bez gaśnie na wysokich przerywa dodam że bardzo starannie czyściłem gaźnik w benzynie drucikiem i sprężonym powietrze.Odrazu mu odwala na zimnym tragedia rozgrzeje się po 1 min i chodzi tylko strzela na wysokich i przerywa
    wasyl306
    Level 9  
    Koledzy ktoś pomoże cagiva 125 nie wkręca się.. Kręci do 7tys ładnie pali zimna ciepła gaźnik czyszczony kompresja 9.5 zawór wydechowy pracuje.. Pomocy