Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon, Huawei Ascend G300, tnie się

26 Sie 2014 11:43 2250 4
  • Poziom 9  
    Witam, posiadam Huawei ascend g300 od 1,5 roku. Na początku telefon śmigał extra, ale od 2 miesięcy to jest taki zamuł, że nie można wytrzymać. Robiłem juz hard reset i było ok przez godzinę. Czy jest sens oddać go na gwarancje by wgrali nowy system, czy nie?
  • Poziom 19  
    Sprawdź jakimś antywirusem, możliwe że coś złapałeś i uruchamia się to na starcie telefonu.
    Możesz też zainstalować jakiś startup manager i podejrzeć co się uruchamia na starcie, ewentualnie wyłączyć to, a jeśli masz roota to można sporo zbędnych rzeczy wywalić i będzie chodził szybciej niż nowy.
    Pamiętaj że zrobienie roota powoduje utratę gwarancji.
  • Poziom 9  
    Roota nie będę robił, ponieważ nie umiem. Mam clean mastera i niby coś daje, ale telefon strasznie muli. Jest chwila, że chodzi idealnie a jest też taka, że muszę czekać 20min na włączenie facebooka. Czy jakbym oddał by wgrali mi nowego andka to coś to da, czy po chwili znowu zacznie mulić?
  • Poziom 19  
    Wyjmij kartę pamięci i przywróć ustawienia fabryczne, jeśli na czystym systemie nadal będzie chodził jak muł, to możesz spróbować oddać na gwarancji.
  • Poziom 21  
    Witam.
    U mnie też tak było, puki nie usunąłem wszystkiego co jest związane z Facebook, aktualizacje i tym podobne. Wyświetla teraz ikonkę, że nie może zsynchronizować z usługą Facebook, ale to w niczym nie przeszkadza. Inne aplikacje działają szybko i bez problemów po wywaleniu tego "śmieciarza" :D
    Pozdrawiam.