Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ZEBRA ZT410 - Obcinanie etykiet wbudowanym nożem

lukjarzynka 26 Aug 2014 15:14 2955 1
    lukjarzynka
    Level 1  
    Jako nowy na forum Witam. Mam taki problem. Mamy drukarkę etykiet Zebra ZT410. Drukuję etykiety z dokumentów WZ. Tzn. z jednego dokumentu WZ może się drukować 1 etykieta jak i 100 w zależności od tego ile jest pozycji towaru na dokumencie. Chciałem ustawić to tak żeby drukarka obcinała nie po jednej etykiecie ale po serii (po partii) ponieważ w jednym czasie może np. 3 magazynierów puścić wydruki i potem muszą dochodzić do tego od której do której etykiety jest kogo ciag :). Problem w tym że w sterowniku drukarki widzę tylko opcję "obcinanie nóż" dla podanej ilości etykiet. Niestety jak ustawię np. że co 10 etykiet ma obciąć a wychodzi etykiet np.3 z danego dokumentu to już tego nie obetnie :/. Czy miał ktoś podobne przeprawy? Dodam że etykiety są stworzone w Crystal Reports.

Pozdrawiam
    w złączniku screen ustawień drukarki
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    wmr
    Level 17  
    Crystal reports niestety nie jest dobrym pomyslem do druku etykiet. Zeby drukarka pracowala prawidlowo nalezy jej podawac komendy w ZPL (lub EPL, jezeli obsluguje). Wszystkie wydruki graficzne traktuja ja jak zwykla drukarke. Nie wykorzystuje sie tego do czego zostala zaprojektowana, wiec tez nie wie kiedy obcinac.