Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Orno OR-031M - Wideodomofon Orno OR-031M nie działa po burzy.

26 Sie 2014 18:50 2919 3
  • Poziom 13  
    Witam
    Co może być przyczyną nie działającego domofonu po burzy ?
    Domofon po podłączeniu zasilacza włącza się jak by normalnie, lecz po naciśnięciu na panelu przycisku od wyświetlacza nic nie reaguje. (filmik w załączniku)
    Sprawdzałem nawet na słupku przycisk, również nic nie reaguje, nie dzwoni..
    Czy co kolwiek pójdzie jeszcze zdziałać ? Wszystkie kable zostały sprawdzone, jest ok. Nie ma już gwarancji.

Link
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 20  
    Witam! Jede co może Pan zrobić to wysłać go do serwisu Orno, jak się da to go naprawią, ale najczęściej naprawa sprzętu po burzy jest nieopłacalna i lepiej kupić nowy. No i niestety sprzęt uszkodzony po burzy nie obejmuje gwarancja - czyli za naprawę i koszt wysyłki będzie Pan musiał zapłacić. jeśli wyśle im Pan sprzęt (cały zestaw) Może się Pan z nimi umówić, aby zadzwonili do Pana i poinformowali ile może kosztować naprawa i sam Pan zdecyduje czy naprawiać czy nie.
    Jeśli jest Pan ubezpieczony, to Orno wystawi Panu protokół w którym napisze że w wyniku przepięcia sprzęt został uszkodzony i nie nadaje się już do naprawy, wówczas dostanie Pan zwrot(odszkodowanie) za to urządzenie.

Pozdrawiam
    AC
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 13  
    Witam
    Dałem sprzęt do serwisu i niestety nie da się już tego naprawić. Sprzęt został trwale uszkodzony, naprawa go jest nieopłacalna.
    Wystawili mi ekspertyzę naprawy i wysłałem do ubezpieczalni dokumenty.
    Czekam teraz na zwrot pieniędzy z ubezpieczenia.
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Niestety to było do przewodzenia :-(