Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volkswagen Golf IV 1.9 130km - automatyczna skrzynia biegów szarpie

26 Sie 2014 23:16 4968 8
  • Poziom 7  
    Witam.
    Byłem dzisiaj oglądać Golfa IV 2002r 1.9 TDi 130km z automatyczną 5-cio biegową skrzynią i chciałbym go kupić, lecz autko ma jeden problem (chyba ze skrzynią) gdy stoje się np. na światłach, mam wrzucone D i wciśnięty hamulec samochód dziwnie szarpie. Tak jakby próbował jechać. Podczas jazdy oraz na wstecznym nic się nie dzieje. Czy wie ktoś może co to może być? Bo jeżeli to skrzynia do wymiany to chyba sobie odpuszczę. Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 22  
    Proste ,niech ci da za pół ceny którą obecnie chce,bo na naprawę pewnie to wydasz i będziesz tu pisał posty rok,albo niech naprawi a potem do ciebie zadzwoni że gotowe,a poza tym ,pomijając inwalidów i ograniczenia ruchowe to ,po jakiego grzyba ci potrzebny automat ,przecież to całkowita porażka ,w tym sie tylko kochają ci kretyni zza oceanu.
  • Poziom 14  
    Kilka razy miałem auta z takim objawem i nigdy skrzynia nię była powodem. Konwenter 2 razy to najgorsze co uległo uszkodzeniu długo jezdzono z usterka. regulacja mechaniczna i ustawienia komputerowe najczęściej wystarczyły. Można wyrwać auto taniej jeśli chłop nie kumaty. Jest ciekawy sposób który w 100% daje Odp. Czy to ta mniej kosztowna naprawa.

Dodano po 2 [minuty]:

Kilka razy miałem auta z takim objawem i nigdy skrzynia nię była powodem. Konwenter 2 razy to najgorsze co uległo uszkodzeniu długo jezdzono z usterka. regulacja mechaniczna i ustawienia komputerowe najczęściej wystarczyły. Można wyrwać auto taniej jeśli chłop nie kumaty. Jest ciekawy sposób który w 100% daje Odp. Czy to ta mniej kosztowna naprawa.
  • Poziom 7  
    Tak, chodzi płynnie i nic nie szarpie.
    Tiptronic

Dodano po 4 [minuty]:

adam158 napisał:
    Proste ,niech ci da za pół ceny którą obecnie chce,bo na naprawę pewnie to wydasz i będziesz tu pisał posty rok,albo niech naprawi a potem do ciebie zadzwoni że gotowe,a poza tym ,pomijając inwalidów i ograniczenia ruchowe to ,po jakiego grzyba ci potrzebny automat ,przecież to całkowita porażka ,w tym sie tylko kochają ci kretyni zza oceanu.

O połowę mniej na pewno się nie zgodzi, ale coś po próbuje.

Po prostu lubię jeździć automatem.

Dodano po 3 [minuty]:

elektro1991 napisał:

Dodano po 2 [minuty]:

No to trochę mi humor na noc poprawiles :)
  • Poziom 30  
    adam158 napisał:
    a poza tym ,pomijając inwalidów i ograniczenia ruchowe to ,po jakiego grzyba potrzebny automat ,przecież to całkowita porażka ,w tym sie tylko kochają ci kretyni zza oceanu.

Automatu nie doceniają tylko Ci,którzy nie mieli z nim nigdy do czynienia.Osobiście jednym zrobiłem 400 tyś a drugim 160 tyś km i jak trafi mi się jeszcze taka robota to będę brał tylko automat.
  • Poziom 14  
    ,po jakiego grzyba ci potrzebny automat ,przecież to całkowita porażka ,w tym sie tylko kochają ci kretyni zza oceanu.
    Jeśli nie ma siěv zielonego pojęcia o skrzyniach automatycznych pisze siě właśnie takie
    Bzdury. Lepiej machać ręka i nogą w korkach. Wiadomo jeden lubi to a drugi to. Ale jeśli ktoś pojeździ trochę automatem doceni wygodę. Wystarczy źe skrzynia będzie miała ,jak zaleca konstruktor" prawidłową i sumienna obsługę .
  • Poziom 7  
    Elektro jutro wieczorkiem odezwę się do Ciebie na pw to mi powiesz Co i jak dokładnie. Teraz ide bo o 5 trzeba wstać do pracy.
    Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje co to może być to proszę pisać.
  • Poziom 14  
    Usłyszy gdzies pod sklepem jak jakiś łeb mówi : kupielem toto i po miesiącu skrzynia padła. tylko źe auto kupione od turasa co zamiast przekladniowego zalal rośliny do skrzyni dodał jeszcze 5 krotna dawkę ulepszacza i masz skrzynia padła :-)