Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzona tablica partycji

17 Mar 2003 22:25 1994 2
  • Poziom 26  
    Podczas łączenia partycji Partition Magiciem wystąpił błąd i komp. padł.
    Mam nadzieję że dane istnieją a zamazana została jedynie tablica partycji. Jak z tego wybrnąć? Czy mogę odzyskać poprzedni stan, a jeśli nie to jak uratować dane? Help...
  • Poziom 16  
    Nie wiem jak to dokladnie robi partition ale zawsze jest zapasowa kopia partycji nie powinien jej zamazac ( chyba blogoslawione kombajny) wiec sprobuj ranisha odpalic i zobacz co on Ci na to a jak nie to moze kombajny w stylu norton disk cos pomoze
  • Poziom 42  
    Janusz teraz to masz naprawde przerąbane. Tak jak napisał kudłaty to wszystko zależy od programu, jeśli programiści przewidzieli taką możliwość to OK,ale jeśli nie to juz nic nie zrobisz. Być może da się odzyskać dane z pierwszej partycji (fizycznie wcześniejszej na dysku). Ponieważ podczas operacji łączenia obie tablice są przeliczane a także dane przenoszone bardzo nisko oceniam szanse na odzyskanie plików. Być może pomoże Ci któryś z programów wymienionych przy okazji wątku o programach do odzyskiwania utraconych/uszkodzonych danych. Zalecam szczególną ostrożność przy próbie odzyskiwania.