Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

accord,crude - Wybór auta (30 tys) Nowsze auto czy starsze ale sprawdzone?

giu2000 27 Sie 2014 10:52 759 4
  • #1 27 Sie 2014 10:52
    giu2000
    Poziom 7  

Witam,
    Od jakiegoś czasu szukam dla siebie auta do 30 tyś w benzynie (zależy mi na przerobieniu na gaz).
    Znalazłem fajne auto:
    Honda Accord VII z 2006 roku - samochód generalnie zadbany, cieszy się niską awaryjnością (minus to rdza, której trzeba pilnować).

ale po rozmowie ze znajomymi pojawił się dylemat czy mimo wszystko nie lepiej za te pieniądze nabyć samochód nowszy np. Chevrolet Cruze (rocznik: 2009, 2010). Jakby nie było to jednak 3,4 lata różnicy :)
    Generalnie zależy mi na tym, żeby pojeździć zakupionym samochodem jakieś 6 lat i potem sprzedać. Zależy mi również na bezawaryjności.

Pytanie co wybrać? Proszę o opinie w szczególności osób, które jeżdżą wymienionymi samochodami? lub tych co mogliby mi polecić jakieś fajne autko do 30 tys.

Z góry dziękuję za informacje

0 4
  • #2 27 Sie 2014 17:56
    chojinka
    Poziom 27  

wybrał bym hondę accord lub tańszą toyote avensis 1.8, osobiście toyota jest mało komfortowa ale każdy ma inny gust a bezawaryjność jest wciąż na wysokim poziomie aut benzynowych.
    mazda 6
    ford mondeo
    itd
    .
    .
    .
    na końcu cruze. niska cena jest nie bez powodu

0
  • #3 28 Sie 2014 08:28
    giu2000
    Poziom 7  

Dzięki za poradę :)

Na początku myślałem również o Toyocie Avensis, ale one bardzo słaba znoszą montaż w gazie, dlatego przestałem na nie patrzeć.

0
  • #4 28 Sie 2014 10:40
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 38  

Rzuć też okiem na sonate IV generacji . Silniki 2,0 2,4 i 3,3. Bardzo oszczedne i bezawaryjne auta. Bez problemu "znoszą" gaz.
    Podobne to grandeur/azera.

0
  • #5 28 Sie 2014 15:08
    giu2000
    Poziom 7  

andrzej lukaszewicz napisał:
    Rzuć też okiem na sonate IV generacji . Silniki 2,0 2,4 i 3,3. Bardzo oszczedne i bezawaryjne auta. Bez problemu "znoszą" gaz.
    Podobne to grandeur/azera.

Patrze, także, że i cena niższa porównując rocznikowo z Accordem :)

0