Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

91048 Digital Camera - Sterownik USB na PC

27 Sie 2014 14:24 1209 4
  • Poziom 11  
    Witam
    poszukuję sterownika USB do aparatu fotograficznego zabawkowego "Monster High" firmy Sakar, symbol fabryczny 91048 Digital Camera.
    Podaję ID sprzętu:

USB\VID_0979&PID_0227&REV_0100
    USB\VID_0979&PID_0227

Niestety mój OS Windows 7 Ultimate 64bit SP1 nie potrafi wyszukać sterownika online do tego urządzenia, zresztą ja sam mam problem z odnalezieniem sterownika w sieci.
  • Poziom 11  
    Software z pierwszego linku jest przydatny, po jego zainstalowaniu aparat można wykorzystać jako webcam. Natomiast sterownik z drugiego linku jest niewłaściwy dla mojego aparatu, nie chce wykonać transferu zdjęć z aparatu. Podczas próby przesłania zdjęć na PC, software PhoTags Express zawiesza się na wieczność. W małym oknie wyświetla komunikat Poprawne działanie tego programu zostało zatrzymane z powodu problemu. Zamknij program. Ponieważ program nie daje się zamknąć, uruchamiam Menedżera zadań Windows i w zakładce Procesy zamykam drzewo procesów w/w aplikacji. Ponawiałem te próby kilkukrotnie, po restartach komputera i zawsze to samo.
    Mimo wszystko dziękuję, spróbuję z tego indexu driverów dobrać właściwy sterownik, ponieważ sterownik z tego drugiego linku wyświetla podczas instalacji wszystkie opcje prócz Windows 7.

91048 Digital Camera - Sterownik USB na PC
  • Pomocny dla użytkowników
    Obawiam się, że może to być problem z 64 bitowym Windowsem. Nowszych sterowników raczej nie znajdziesz.

Dodano po 1 [minuty]:

Zainstaluj sobie może VMWare Player, zrób wirtualną maszynę i zainstaluj np. XP. Porty USB można przekazywać to wirtualek. Może tak zadziała?
  • Poziom 11  
    Ponieważ mam zainstalowane dwa systemy operacyjne, tak też zrobiłem jak wspomniał @speedy9. Uruchomiłem WinXP, pobrałem i zainstalowałem sterowniki pod Windows XP, w ten sposób rozwiązałem problem :|