Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

unimor siesta 2

27 Kwi 2005 11:34 2511 13
  • Poziom 10  
    elo
    chcialem zadac pytanie, bo nie mam pilota a szkoda mi placic za nowy.. mam ps2 i mam przejsciowke podlaczam i nie lata.. jak bez pilota wlaczyc w televiozorze AV? ..bez pilota.
  • Poziom 10  
    Witam.
    Weż pilota od sąsiada.
  • Poziom 13  
    Mój znajomy ma na takowym tv przycisk av. Jeżeli go nie posiadasz niestety będziesz musiał kupić pilota albo tak jak kolega wcześniej stwierdził pożyczyć od sąsiada :)
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Witam!
    Podaj 12V na 8 nóżkę EURO.
    Cześć!
  • Poziom 10  
    hhe ... na tv ani na p[ilot mnie nie stac:P ten dostalem od parentow do pokoju:>

z ta 8 nozka euro to mozesz przyblizyc to, jak mam to zrobic? ;)
  • Poziom 27  
    Myśle żę z pomocą schematu dasz sobie radę. wystarczy ze połączysz te wyprowadzenia za pomoca odcinka przewodu, ktory mozesz wlutowac we wtyk euro i za kazdym razem kiedy go bedziesz wkładał do gniazda w TV to automatycznie odbiornik sam bedzie sie przełaczal na tryb AV

Pozdrawiam, Bartek
  • Poziom 29  
    do innych tv tez ma zastosowanie
  • Poziom 27  
    bo to standartowa komeda na tym pinie. Niektore modele tv moga perzejsc ze stanu stby do ON. PSX orginalny kabel ma aktywna te funkcje ale niestety podaje 5 volt tyle czesto wystarcza do tv Sony
  • Poziom 10  
    podlaczam kabelek-jeden z masa..drugi z 8 nozka. lwaczam zas. i lipa :(

nie wiem ψ
  • Poziom 27  
    Według mojego schematu tego tv, to 8 nóżka gniazda EURO nie jest z niczym połączona wewnątrz odbiornika. Wiele odbiorników obsługuje tą funkcje, a Twój widocznie nie.
    Może dla pewności podaj dokładnie model żeby Cie nie wprowadzać w błąd.

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    unimor siesta 2, M448T

pilot jaki mialem: RB970
  • Poziom 10  
    to sie widze nie doczekam :roll:

spoko juz uzbieralem na pilot i zamowilem :D