Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SIMLOCK z SPV c500

27 Kwi 2005 11:48 5146 11
  • Poziom 17  
    witam trzeba mi zdjac z tego simlocka ponoc robi sie to przez jave ma ktos moze ta aplikacje ??
  • Poziom 22  
    nie znam programu ale wg tego co napisane to masz problem z biblioteką w winXP i temu się nie odpala sprawdź czy jest w systemie ten plik RAPI.dll
  • Poziom 18  
    mam dokładnie taki sam problem jak gregior, jak znajde ten plik to zamieszcze
  • Poziom 29  
    Wejdzcie na xda-developers i pocztajcie jak sciga sie locka z telefonow firmy htc.
  • Poziom 10  
    witam!! po wgraniu rapi.dll dalej wyskakuje blad tym razem niema CEUTIL.dll ma ktoś może taki plik?? jeśli tak to prosze o udostępnienie

Dodano po 20 [minuty]:

Juz sobie poradzilem z tym problemem i jesli ktos ma taki sam problem to zalaczam tutaj ten plik ( CEUTIL.dll ) mam nadzieje ze sie on przyda komus

Plik CEUTIL.dll nalezy rozpakowac a nastepnie skopiowac do katalogu C/WINDOWS/SYSTEM
  • Poziom 2  
    witam
    mam problem podczas sciagania simlocka programem Spvservices pojawia mi sie:

FRAUD WARNING:

This tool is FREE OF CHARGE. Sale is strictly prohibited. If you bought this from eBay, you have been scammed - in which case we encourage you to leave NEGATIVE FEEDBACK and report the incident to www.spv-develpers.com.
    All OK
    RAPI Init was successful :)

--------------------------------------------------------------------------------
    Note: Our software is published open-source, and free of charge. Unlike others, we do not charge exorbitant prices for patching 16 bytes in your phone's ROM. Unlike others, we do not sabotage development efforts by giving misleading information and spreading fear. Instead, we encourage developers and collaborate on ideas.

If you wish to help cover some of our expenses, and support future development, please consider making a small donation (a link can be found on the left). All donations will be split fairly amongst our contributors

i nie wiem co mam dalej poczac moze spotkal sie juz ktos z tym?
  • Poziom 9  
    Witam. Prosze o podanie nazwy programu lub aplikacji, która ma pliki RAPI.DLL oraz CEUTIL.DLL. Czy jest to jakaś bliblioteka Visual, C++, czy czegoś innego... Pytam, ponieważ Pliki *.dll zamieszczony w tym forum Bardzo mi sie przydały, jednak nie do SPV'ki, a do Gier ! Ściągnęłem sobie jakieś mini gry z Arabskiej strony, i nie chciały mi sie zainstalować bez powyższych plików bibliotek. Jeżeli ktoś zna nazwę biblioteki, która ma w sobie te pliki, to proszę o podanie nazwy (ps. Jave mam pełną, więc te pliki dll raczej do jawy nie należą). Z góry dzieki za odp. Pozdr.