Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Multiefekt gitarowy DOD

17 Mar 2003 23:08 1821 4
  • Poziom 21  
    czy ktoś może wie gdzie moge dostać procka KS88c4116-02 :cry: ???
    Steruje on klawiaturą i wyświetlaczem, jedna noga odpowiada za cztery swicze które nie działają, ale co dziwne reszta w porządku. ?Chyba że ktoś miał podobny problem, a stało się tak po odwrotnym podłączeniu zasilania (padł 7805), za wszystkie info dzięki
    narka
  • Poziom 21  
    Czy naprawde nikt nie wie na ten temat nic????
    Jak nie dostane scalaczka to jestem troche w plecy, no aten efekt w sumie działa i jak coś to moge go pchnąć, ale 4 klawisze są martwe.
  • Poziom 43  
    NIe wiem czasem czy taki wyspecjalizowany układ audio , z dobrym przetwornikiem za swoją cene + przesyłka z jakiejś fabryki w Azji bedzie tańszy od gotowego urzadzenia. Procek po za tym moze być z wbudowanym odpowiednim programem nie do zdobycia. NIe wiem czy czasem kupienie taniego efektu np ZOOM 505II za 380 zł będzie tańszym rozwiązaniem. A może byś się popytał w jakimś serwisie DOD - gdzies w końcu dokonuja napraw gwarancyjnych.

spytaj sie może tutaj:

http://www.dod.com/supportpages/customerserv.htm - czy i za ile można sprowadzić ten układ
  • Poziom 29  
    marne szanse na dostanie
    serwis jak ma to nie sprzeda
    co najwyzej moze naprawic
    ale zapewne wystawi cene zaporowa
  • Serwisant
    Spróbuj napisać do centralnego serwisu gdzieś tam, może pomogą. Są firmy które wysyłają bez problemu, często za darmo.