Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel vectra b 1996r zegar licznik

29 Sie 2014 20:38 1353 13
  • Poziom 11  
    Witam.Chce przełozyc uzywany ale dobry zegar-licznik do opla vectry B 1996 poniewaz moj jest uszkodzony.Wiec pytanie mam takie czy wystarczy przelozyc czy zrobic adaptacje?
  • Poziom 32  
    Trzeba wsad przerzucić chyba że weźmiesz od tej samej pojemności
  • Poziom 34  
    Przebieg musisz dopasować, OP powinien dać radę.
  • Poziom 11  
    Rozumie ze wsad wystarczy wylutowac ze starego uklad scalony i wlutowac w ten nowy.Jaki bedzie mial symbol oznaczenie ten wsad?

Dodano po 20 [sekundy]:

Rozumie ze wsad wystarczy wylutowac ze starego uklad scalony i wlutowac w ten nowy.Jaki bedzie mial symbol oznaczenie ten wsad?

Dodano po 17 [sekundy]:

• Poziom 34  
    Lepiej zleć komuś usługę.
  • Poziom 42  
    pawelgawel1980 napisał:
    Chce przełozyc uzywany ale
    dobry zegar-licznik do opla vectry B 1996 poniewaz moj jest uszkodzony

No, ale w czym widzisz problem z tym przełożeniem...
  • Poziom 11  
    Niechodzi mi predkosciomiez w mojm liczniku.Padl silniczek krokowy.Wiec jak kupie uzywany licynik z auta o tych samych parametrach silnika i modelu i tylko wymienie to bedzie ok.Stan przebiegu mnie nie interesuje byle bym wiedzial jaka predkoscia moje autko sie porusza.
  • Poziom 11  
    ok dzięki za odpowiedz
  • Poziom 11  
    Kupiłem licznik po lifcie tamten zepsuty jest przed.Czy bedzie pasował widze ze ma inaczej rozmieszczona kontrolke kierownkow.Niewiem czy niewymienic samych silniczkow.
  • Poziom 42  
    Teraz to już sam zrób i opisz efekt...
  • Poziom 11  
    Tylko jedno chcinałbym wiedyziedziec na pewno czy jak zamienie to nic nie uszkodze lub spale
  • Poziom 42  
    pawelgawel1980 napisał:
    to nic nie uszkodze lub spale

Jak masz takie dylematy, to bezsensu było pisać i zabierać się za to....my mamy za ciebie decydować, co potrafisz a co nie?
  • Poziom 11  
    Proszę tylko o pomoc.Możliwe ze nikt nie wie,to się z tym zgodzę i będę szukał pomocy gdzie indziej.Mam już schemat pinów kostki przed i po lifcie.Będzie trzeba trochę poprzekładać kable na inne pozycje i lampki kontrolne od kierunków zmienić.Przed liftem jest na jedna kontrolkę strzałki a po na dwie.