Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer do gier do 3500 zł

29 Sie 2014 20:53 1299 10
  • Poziom 7  
    Witam mam pewien dylemat dotyczący komputera ( tak wiem ze to częsty temat ) ,
    a mianowicie poszukuje komputera do gier .Znalazłem jeden w komputroniku ale czy on się nadaje ? http://www.komputronik.pl/product/180151/Komp...ensilo_IH_70_I001_Nvidia_limited_edition.html

Czy może tez raczej zaradzić się tej str http://pclab.pl/art52777-16.html

pytanie wiec czy kupić gotowy czy spróbować z składakiem?
    Jeśli macie jakieś propozycje to jestem na nie otwarty.

nie jest mi potrzebny na zaraz wiec na spokojnie mogę poczekać a nawet musze :)

Prosze o odpowiedz
  • Poziom 7  
    Temat ten jest ze stycznia czy aktualizowales?
    Ogółem to dość podobna do tego ci dałem z pclaba?

Dodano po 5 [minuty]:

A i jeszcze w tym twoim temacie co z jakiś schladaczem procesora i dyskiem wiem ze jest ssd ale fakt ze by się przydał nośnik danych
  • Poziom 7  
    A mam takie jeszcze pytanie a mianowicie czy gdy kupie sprzet na morele z tym kodem promocyjnym oni mi złożą kompa z pełny okablowaniem .
    Oraz co z karta dźwiękowa ona jest z płytą główna ?
  • Poziom 43  
    kalotkaa napisał:
    A mam takie jeszcze pytanie a mianowicie czy gdy kupie sprzet na morele z tym kodem promocyjnym oni mi złożą kompa z pełny okablowaniem .

Złożą tak, żebyś mógł go uruchomić. Chyba nikt nie sprzeda komputera w którym połowa części będzie nie podłączona.
  • Poziom 7  
    Chodzi mi oto czy musze kupować okablowanie itd
  • Poziom 6  
    To ja w ttym temacie jeszcze zadam jedno nurtujące mnie pytanie jak twórca tematu pytał o kartę dzwiękową tak ja bym chciał się dowiedzieć co z kartą sieciową? też tam gdzieś jest? Drugie - czy gdy jak zamówię montaż a kupię podzespoły BOX to przyjdą mi boxy od tych podzespołów? (box oznacza ze opakowanie tak to rozumiem mylę się)?
  • Poziom 26  
    1. Jest na płycie,
    2. Tak dostaniesz także pudełka i wszysko co w nich było.