Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor led od 48-50 cali do playstaion 4 maks 2000 zł

29 Sie 2014 21:17 1587 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich forumowiczów :) Zajrzałem tutaj z zapytaniem gdyż planuje niebawem zakupic konsole ps4 a że telewizora w pokoju niemam pasuje w jakąś się zaopatrzyć . Poszukuje telewizora do ps4 o przękątnej ekranu od 48-50 cali Z dobra jakością obrazu w cenie do 2000 zł. Ewentualnie te stówke ,dwie stówki moge jeszcze dorzucić :) Również slyszałem ze przy zakupie telewizora do gier istotny jest też również input lag zeby był jak najnizszy . Także chciałem się was zapytać jakie modele byście mogli mi polecić ? Tak jak mówię istotna jest dla mnie wielkosc , jakość obrazu , input lag . Co do marki to niemam zbytnio oczekiwań byle zeby sie nie zepsuł szybko . Funkcje smart i 3d też mozecie sobie darować bo to dla mnie wogóle nie jest istotne . Także bede wdzieczny za pomoc i udzielenie mi chociaż drobnej minimalnej pomocy :) Pozdrawiam ;)
  • Poziom 2  
    Witam ponownie wszystkich ;) Otóz dzisiaj byłem w sklepie aby przyjrzec sie telewizorom ktore mnie zainteresowały .Chciałym zasiegnać od was opini który wybrać . Zalezy mi na dobrej jakosci obrazu i niskim input lagu . Podaje następujące modele :

-samsung ue48h5000
    -sharp lc46ld264e
    -Toshiba 48l5435dg

Z góry dziekuje za pomoc ;)
  • Poziom 1  
  • Poziom 11  
    tobi93 napisał:
    Witam ponownie wszystkich ;) Otóz dzisiaj byłem w sklepie aby przyjrzec sie telewizorom ktore mnie zainteresowały .Chciałym zasiegnać od was opini który wybrać . Zalezy mi na dobrej jakosci obrazu i niskim input lagu . Podaje następujące modele :

-samsung ue48h5000
    -sharp lc46ld264e
    -Toshiba 48l5435dg

Z góry dziekuje za pomoc ;)

Z wymienionych najlepszy będzie Samsung H5000. Właściwie pod każdym względem...
  • Poziom 1