Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy trend brak wibracji

wojter40 29 Sie 2014 23:43 17592 5
  • #1 29 Sie 2014 23:43
    wojter40
    Poziom 10  

Witam. Posiadam telefon samsung galaxy trend, dzisiaj przestały działać w nim wibracje. Ot tak po prostu, nie upadł, nie był nagrzany, leżał na półce, wibracje zniknęły, mimo zmiany ustawień nic się nie dzieje, przy odblokowywaniu ekranu również nie wibruje jak i przy włączaniu, sms, połączeniach.
    Czy jest to problem oprogramowania czy może jednak telefon musi iść ,,pod nóż"?
    Gdzie znajduje się silnik wibracji i jak sprawdzić co jest przyczyną usterki?
    Pozdrawiam.

Dodano po 1 [godziny] 1 [minuty]:

przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało.. nie słychać żadnego chrobotania, silnik nie pracuje.

-1 5
  • #2 30 Sie 2014 21:03
    AB47
    Poziom 27  

To trzeba rozebrać i sprawdzić na początek sam silniczek wibracji.

2
  • #3 03 Wrz 2014 18:24
    wojter40
    Poziom 10  

Dzisiaj wibracje same wróciły, nie otwierałem telefonu, przypuszczam,że może być któraś ze ścieżek na płytce pęknięta bo telefon nieraz sam się wyłącza, jakby bateria nie stykała.

2
  • #4 14 Gru 2014 15:09
    wojter40
    Poziom 10  

Żeby nie zaśmiecać nowymi tematami, problem wibracji wrócił ale tym razem wibracje działają przy odblokowywaniu itp ale za nic w świecie nie chcą działać dla przychodzących wiadomości, połączeń i powiadomień. Prawdopodobnie system padać zaczyna, zna ktoś sposób na naprawienie tego bez czyszczenia pamięci?

2
  • #5 14 Gru 2014 15:26
    Deeuss
    Poziom 1  

W galaxy s2 miałem ten sam problem. Była to wina softu. Wystarczył reset fabryczny (optymalnie poczyściłem jeszcze w recovery co się dało). Co do ostatniego pytania polecam Titanium Backupa do kopii zapasowej, bo nie wiem, czy da się wykonać taki zabieg.

2
  • #6 25 Cze 2015 21:26
    wojter40
    Poziom 10  

Silnik się spalił, nie mam zamiaru inwestować pieniędzy w ten telefon, póki co żyję bez wibracji.

0
  Szukaj w 5mln produktów