Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan Elgrand E51 2004 - podłączenie alarmu do centralki

jkrzysztof80 30 Aug 2014 00:17 996 3
    jkrzysztof80
    Level 9  
    Mam pytanie odnośnie alarmu.
    Próbuje podłączyć alarm do centralnego zamka ale nie mogę znaleźć przewodów które otwierają i zamykają drzwi. Jak można je znaleźć? Znalazłem 2 przewody które wysyłają krótkie impulsy elektryczne jak naciskam przycisk na pilocie od zamykania i otwierania ale podłączając alarm do tych przewodów nic się nie dzieje. 
    Znalazłem przykładowy filmik pomiędzy drugą a trzecią minutą https://www.youtube.com/watch?v=oB2hT8GE3UM koleś dotyka przewodu a centralka reaguje. U mnie nie mogę tego znaleźć macie jakieś pomysły? 
    Manual do mojego alarmu w załączniku.
    guard10
    Level 28  
    Witam weż zwykłą kontrolkę i podaj minus lub plus na przewody i zobaczysz jaka reakcja.To standartowe sprawdzanie impusem zamknij otwórz.Jak znajdę schemat i lokalizację to podamci pod warunkiem że podasz rocznik i model samochodu co powinieneś podać na początku postu.Pozdrawiam
    jkrzysztof80
    Level 9  
    Sorki, samochód to nissan elgrand e51 rok 2004, import z Japonii. Samochód sprzedawany był tylko w Japonii wiec może być ciężko ze schematem.
    jkrzysztof80
    Level 9  
    Próbowałem chyba z wszystkimi przewodami i nic. Jak ktoś ma chwilkę proszę dryndnąć na Skype jkrzysztof80