Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vag V-scan 5053 - VAG V-scan 5053 ITS

30 Sie 2014 03:06 5751 5
  • Poziom 7  
    Witam zwracam się z uprzejmą prośbą do forumowiczów o udostępnienie zawartości z oprogramowaniem do testera: http://allegro.pl/nowy-vag-v-scan-5053-its-can-live-data-j-polski-i4475295544.html które znajduje się na karcie pamięci dołączonej do testera niestety przez przypadek usunąłem zawartość karty i nie mogę korzystać z testera :(. Jeżeli ktoś posiadałby to oprogramowanie byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie. Dziękuję i Pozdrawiam
  • Poziom 35  
    Nie lepiej napisać do sprzedawcy na tej aukcji?
  • Poziom 7  
    Witam tak zrobię ale w weekend raczej nie dostanę odpowiedzi a zależy mi żeby jutro rano zdiagnozować jedno auto które mam zamiar kupić, nie chcę tego robić w ciemno a sprzedawca zgodził się na wykonanie testu... Tylko że teraz nie mogę tego zrobić. Pozdrawiam

Dodano po 4 [godziny] 54 [minuty]:

Gdyby ktoś mógł mi pomóc w rozwiązaniu problemu byłbym bardzo zobowiązany :) zależy mi na rozwiązaniu problemu w jak najszybszym czasie. Pozdrawiam
  • Moderator Samochody
    Nie dostaniesz nigdzie zawartości tej karty. Sam Viaken twierdzi że to specjalna karta, nie do użycia pod PC. Nie da się odzyskać jej zawartości programami recovery dostępnymi w sieci?
  • Poziom 7  
    Witam ponownie karta pamięci jest jak najbardziej normalną kartą micro sd nie jest to jakiś specjalny nośnik pamięci dodatkowo w zestawie dostajesz czytnik kart pamięci na USB. Mój błąd polegał na tym że chciałem sobie zgrać właśnie dane z tej karty na drugą kartę SD mam czytnik wbudowany w netbooku ale najpierw chciałem ją sformatować nie wiem sam dokładnie jak to zrobiłem ale sformatowałem nie tą kartę którą miałem zamiar :/ pomyliłem literki oznaczające dysk wymienny i stąd mój kłopot więc gdyby ktoś miał możliwość skopiowania zawartości swojej karty i podesłania mi wtedy mój problem zostałby rozwiazany. Pozdrawiam
  • Poziom 7  
    Witam problem rozwiązany Viaken pomógł :) Pozdrawiam Michał