Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 1007 - Peugeot 1007 drzwi przesuwne

Gisser 30 Aug 2014 21:13 6756 6
 • #1
  Gisser
  Level 10  
  Witam. Mam pytanie na temat drzwi przesuwnych. Otóż już kupiłem ten samochód w takim stanie, że drzwi od strony kierowcy są lekko przesunięte do tyłu, oczywiście przy pełnym zamknięciu. Prawie wchodzą na tylną ściankę. W jaki sposób przesunąć je do przodu, chodzi tutaj o jakieś 3-4 mm. Czy to jest sprawa mechaniczna czy może elektryczna.
  Proszę o pomoc.
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  Gisser
  Level 10  
  Przeszukalem całe forum i jakoś nie trafiłem na podobne problemy. Może jednak ktoś pomoże mi w tym temacie.
 • #5
  Gisser
  Level 10  
  Witam. Oczywiście te tematy dokładnie przestudiowałem ale nijak się to ma do mojego problemu. Moje drzwi działają bezbłędnie i z przycisku i sterowane klamkami. Problem jest, że nie działa pilot ( nie steruje w ogóle obydwoma drzwiami ani c.z.) jak również po zamknięciu ,drzwi od strony kierowcy wg mnie powinny być jeszcze trochę do przodu, ale nie wiem jak je ustawić prawidłowo.
 • #6
  Dariusz Goliński
  Level 22  
  Ja też nie dawno kupiłem to autko. Paproki przede mną podłożyli podkładki pod element mocujący do drzwi środkowej rolki.
  Jak znajdę czas i zamek od europejczyka ( sieroty założyli od angola i nie mam awaryjnego otwarcia drzwi ) to będę szukał jak to poprawić.
 • #7
  Gisser
  Level 10  
  Co do sterowania drzwiami to problem rozwiazany. Po wymianie sterownika (lewa ścianka za drzwiami kierowcy, kieszeń schowka) i zakodowaniu kluczyka wszystko działa. Natomiast nie wiem dalej jak przestawić drzwi aby lepiej się domykały (chodzi o przesunięcie ich do przodu).