Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 1007 - Peugeot 1007 drzwi przesuwne

Gisser 30 Aug 2014 21:13 6756 6
    Gisser
    Level 10  
    Witam. Mam pytanie na temat drzwi przesuwnych. Otóż już kupiłem ten samochód w takim stanie, że drzwi od strony kierowcy są lekko przesunięte do tyłu, oczywiście przy pełnym zamknięciu. Prawie wchodzą na tylną ściankę. W jaki sposób przesunąć je do przodu, chodzi tutaj o jakieś 3-4 mm. Czy to jest sprawa mechaniczna czy może elektryczna.
    Proszę o pomoc.
    User removed account
    User removed account  
    Gisser
    Level 10  
    Przeszukalem całe forum i jakoś nie trafiłem na podobne problemy. Może jednak ktoś pomoże mi w tym temacie.
    Gisser
    Level 10  
    Witam. Oczywiście te tematy dokładnie przestudiowałem ale nijak się to ma do mojego problemu. Moje drzwi działają bezbłędnie i z przycisku i sterowane klamkami. Problem jest, że nie działa pilot ( nie steruje w ogóle obydwoma drzwiami ani c.z.) jak również po zamknięciu ,drzwi od strony kierowcy wg mnie powinny być jeszcze trochę do przodu, ale nie wiem jak je ustawić prawidłowo.
    Dariusz Goliński
    Level 22  
    Ja też nie dawno kupiłem to autko. Paproki przede mną podłożyli podkładki pod element mocujący do drzwi środkowej rolki.
    Jak znajdę czas i zamek od europejczyka ( sieroty założyli od angola i nie mam awaryjnego otwarcia drzwi ) to będę szukał jak to poprawić.
    Gisser
    Level 10  
    Co do sterowania drzwiami to problem rozwiazany. Po wymianie sterownika (lewa ścianka za drzwiami kierowcy, kieszeń schowka) i zakodowaniu kluczyka wszystko działa. Natomiast nie wiem dalej jak przestawić drzwi aby lepiej się domykały (chodzi o przesunięcie ich do przodu).