Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie wiem czy mi ta gra pójdzie na moim laptopie

cs1234 31 Sie 2014 02:32 3546 20
  • Poziom 5  
    Czy ta gra mi się będzie ścinać 7 Days to dai na tym komputerze :Intel(R) Celeron(R)CPU 560 @ 2.13Ghz 2.13Ghz Zainstalowana pamięć ram 3 Gb 64Bitowy System Windows 7 Ultiumate Service Pack 1 Karta Graficzna Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family

A to wymagania tej gry nie znam się za dobrze na komputerach i nie wiem czy mi to pójdzie proszę o pomoc

TO SĄ WYMAGANIA GRY
    Procesor Intel Core 2 Duo @ 2.20 GHz
    Karta graficzna GeForce 6600 GT
    RAM 2 GB
    DirectX 9.0c
    OS Windows XP
    Wolne miejsce 2 GB

UWAGA:
    Gram na laptopie
  • Poziom 11  
    Wszystko powinno być okej, poza kartą graficzną. Jaki to laptop?
  • Poziom 39  
    Na minimalnych detalach powinno być w miarę, ten intel 965 jakoś ciągnie gry na dx9 , w kilka grałem (szału nie było) bo jednak do GT6600 to mu "trochę" brakuje.
  • Poziom 5  
    Ja mam własno ręcznie robiony laptop
  • Poziom 39  
    cs1234 napisał:

Ale własnoręcznie karty graficznej robionej nie masz.
  • Poziom 43  
    Na integrze nie pograsz. Procesor też za słaby bo nie spełnia wymagań.
  • Poziom 5  
    a czy na takich wymaganiach mi pójdzie Windows Xp Service Pack 3 Intel(R) Celeron(R) CPU 2.40Ghz 2.40Ghz 1.75GB Ram Karta Graficzna Readeon 9600 Series
  • Poziom 39  
    cs1234 napisał:
    a czy na takich wymaganiach mi pójdzie Windows Xp Service Pack 3 Intel(R) Celeron(R) CPU 2.40Ghz 2.40Ghz 1.75GB Ram Karta Graficzna Readeon 9600 Series

Pójdzie całkiem sprawnie.
  • Poziom 43  
    cs1234 napisał:

Nie. Chyba widzisz że gra wymaga 2 rdzeniowego procesora C2D a nie starych jak świat Celeronów które mają problem z odtwarzaniem filmów na YT.
  • Poziom 39  
    wariato napisał:
    cs1234 napisał:

Nie. Chyba widzisz że gra wymaga 2 rdzeniowego procesora C2D a nie starych jak świat Celeronów które mają problem z odtwarzaniem filmów na YT.

Myślałem że on pyta o "system" a nie o grę :sm7:
  • Poziom 15  
    cs1234 napisał:

Sam robiłeś laptopa? Napisz co i jak, temat chyba warty nowego wątku :) Widziałem kiedyś kompa zmontowanego w walizce, z monitorem włącznie (jeden z handlarzy na wolumenie miał coś takiego), ale laptopem bym go nie nazwał ;P
  • Poziom 5  
    ja go sam nie robiłem to robił kolega mojego dawnego kolegi i tak dalej już nie pamiętam nawet kto go robił bo to było bardzo dawno i ja mam dwurdzeniowy procesor jak by co
  • Poziom 14  
    Tak szczerze mówiąc na integrze sie nie gra bo nie są do grania tylko do przeglądania internetu < chyba nawet i nie > Procki słabe karty słabe mało ramu tym bradziej masz win 7 masz 3 gb ramu co z tego jak system sam bierze 1,5 gb ramu wiec na gre zostaje ci 1,5 gb ramu tu masz wymagania

Minimalne wymagania sprzętowe:
    Procesor: Celeron E1500 Dual-Core 2.2GHz /Athlon 64 X2 Dual Core 4800+
    Karta Graficzna: GeForce GT 330 / Radeon HD 3600 Series
    DirectX: wersja 9.0
    RAM: 2 GB RAM
    Miejsce na Dysku: 1.5 GB
    System operacyjny: Windows XP (32-bit)

Zalecane wymagania sprzętowe:
    Procesor: Core 2 Duo E7600 3.06GHz / Athlon II X2 270 lub lepszy
    Karta Graficzna: GeForce GTS 250 / Radeon HD 6670 lub lepsza
    DirectX: wersja 10.0
    RAM: 4 GB RAM
    Miejsce na Dysku: 5 GB
    System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
  • Poziom 43  
    cs1234 napisał:
    i ja mam dwurdzeniowy procesor jak by co

Nie masz. Celeron 560 jest 1 rdzeniowy... Nawet sam nie wiesz co posiadasz.
  • Poziom 5  
    wariato ja się nie znam na komputerach i dzięki bo nie wiedziałem
  • Poziom 10  
    A mam takie pytanie. Czy pójdzie mi hitman wyzwanie snajpera?

To są wymagania hitmana:
    CORE 2.4 GHZ, 2 GB RAM , KARTA GRAFIKI 512 MB , WINDOWS XP/VISTA/7

a mój komputer ma takie podzespoły:
    -intel core 2 quad q8200 2.33ghzx4
    -4gb ram
    -GeForce gtx260
    -windows 8.1

Chodzi mi tylko o to czy procesor da rade?
    A jeżeli nie to może procesor podkręcić?
  • Poziom 43  
    Spokojnie na tym będzie śmigać, pewnie nawet na najwyższych chyba że to co podałeś to minimalne wymagania.
  • Moderator Robotyka
    Wymagania minimalne są zawsze podawane trochę na wyrost. Po prostu na takich wymaganiach gra MUSI "pójść", albo ktoś pozwie wydawcę.
    Rzeczywiste wymagania są zawsze niższe, ale tu nie ma mowy o płynnym działaniu.
    H-WS, to raczej misja demo, nie gra. Nie dzieje się tam za wiele, a wszystkie "obiekty" są w oddali. Powinno pójść. Ale o płynności i wysokich detalach zapomnij.

Jest cała masa gier, które nie mają wielkiej grafiki 3D i nie potrzebują wielkich mocy obliczeniowych. Może takich poszukaj?