Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odkurzacz-robot Samsung 'PowerBOT' VR9000H

piokrza 31 Aug 2014 12:06 2874 1
 • Odkurzacz-robot Samsung 'PowerBOT' VR9000H Najnowszy robot odkurzacz firmy Samsung, model VR9000H został wyposażony w mocny, cyfrowy silnik inwerterowy dostarczający mocy ssącej do 5 razy większej niż podobne odkurzacze. Stale wysoka moc zasysania ma przynieść współmiernie wysokie rezultaty sprzątania. Model ten ma być odpowiedzią producenta na niezaspokojone potrzeby użytkowników poprzednich odkurzaczy, które słabiej radziły sobie z odkurzaniem dywanów.

  Na system ssący składa się cyklonowa separacja cząsteczek kurzu z dwoma komorami: wewnętrznej gdzie kurz oddzielany jest od powietrza oraz zewnętrznej gdzie znajduje się już tylko sam kurz. Technologia bezworkowa ma zapewniać wydajność i brak konieczności częstego czyszczenia filtra.

  Samsung VR9000H posiada system nawigacji Full View Sensor, który stale skanuje otoczenie, aby unikać przeszkód w trakcie jazdy. Koła EasyPass o dużej średnicy mają pomagać w radzeniu sobie z kablami i progami. Inteligentny algorytm umożliwi natomiast dokładne i systematyczne wykrywanie powierzchni przeznaczonej do sprzątania. Z kolei pilot zdalnego sterowania ze wskaźnikiem laserowym ma umożliwić bezpośrednie skierowanie odkurzacza w określone miejsce.

  Nowy PowerBOT VR9000H pojawi się w sprzedaży od września 2014. Sugerowana cena detaliczna producenta to 1000 euro.

  Źródło: http://www.appliancist.com/vacuum_cleaners/samsung-vr9000h-robot-vacuum-cleaner.html

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  piokrza
  Level 27  
  Offline 
  piokrza wrote 1482 posts with rating 169, helped 5 times. Been with us since 2007 year.
 • #2
  buczo11
  Level 28  
  Witam!
  piokrza wrote:
  Na system ssący składa się cyklonowa separacja cząsteczek kurzu z dwoma komorami: wewnętrznej gdzie kurz oddzielany jest od powietrza, oraz zewnętrznej gdzie znajduje się już tylko sam kurz.

  W zewnętrznej komorze to już raczej znajduje się czyste powietrze po odfiltrowaniu kurzu.